پرداخت بیش از 188 هزار فقره وام ازدواج در بانک ملی ایران

بانک ملی ایران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و همسویی با اسناد بالادستی و برنامه های دولت مبنی بر تسهیل ازدواج جوانان، با پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج جوانان بسیاری را به خانه بخت فرستاده است.

  • ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ ۱۳:۲۸:۳۶
  • 2657

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، وام ازدواج در این بانک بی وقفه پرداخت می شود که براین اساس از ابتدای آبان ماه سال گذشته (1400) تا آبان ماه امسال  188 هزار و 439 جوان ایرانی با دریافت وام قرض الحسنه ازدواج از این بانک به ارزش ریالی بالغ بر 277 هزار و 797 میلیارد ریال به خانه بخت رفتند.

آمارها نشان می دهد که میزان پرداخت تسهیلات ازدواج توسط بانک ملی ایران طی یک سال اخیر در هر ماه  روند صعودی دارد.

این بانک طی سال گذشته نیز با رویکرد حمایت از ازدواج جوانان از ابتدای فروردین تا پایان اسفند ماه تعداد ۲۲۴ هزار و ۷۴۲ فقره وام قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است.

اکنون براساس قوانین بالادستی سقف وام قرض الحسنه ازدواج در سال جاری برای هر یک از زوجین یک میلیارد و دویست میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۱۰ساله و نرخ چهار درصد کارمزد از سوی بانک ملی ایران پرداخت می شود.

متقاضیانی که تاریخ عقد آنها بعد از ۰۱/‏۰۱/‏۱۳۹۷‬ باشد و تاکنون وام ازدواج دریافت نکرده‌اند، می توانند برای دریافت وام مذکور اقدام کنند.

لازم به ذکر است به هر یک از متقاضیان صرفا یک مرتبه وام قرض الحسنه ازدواج  با یک ضامن معتبر و سفته پرداخت می شود.

گفتنی است، ترویج سنت حسنه ازدواج و کمک به جوانان از مهم ترین سیاست‌های اعتباری بانک ملی ایران محسوب می شود. این بانک طی سال گذشته یک چهارم از کل وام های قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان را در شبکه بانکی پرداخت کرده است.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: