در کاربازیا بانکدار شوید

دوشنبه 05 تیر 1402 00:00:00
کودکان و نوجوانان علاقه مند به شغل بانکداری می توانند رویای خود را در بازدید از غرفه بانک ملی ایران در شهرک مشاغل برج میلاد (کاربازیا) محقق نمایند.

کانون جوانه های بانک ملی ایران در راستای رسالت خود برای آشنایی بیشتر نسل آینده ساز کشور با مفاهیم اقتصادی و تاریخچه بانکداری،  از سال 1397 شعبه شبیه سازی شده ای از بانک را در شهرک کاربازیا راه اندازی کرده که به زودی با طراحی و استراتژی جدید در خدمت مراجعان خواهد بود.
در شعبه نمادین بانک ملی ایران در کاربازیا بچه ها پس از پوشیدن لباس فرم کارمند بانک، با استفاده از اسکناس های نمادین امور مربوط به دریافت و پرداخت را تجربه کرده و با انجام برخی از امور بانکی همانند یک کارمند بانک، از نزدیک با نحوه فعالیت در شعبه آشنا می شوند.
غرفه بانک ملی ایران در کاربازیا فرصتی برای والدین است تا ضمن آشنایی فرزندان خود با فرهنگ کار و تلاش و نیز با تمرین و تجربه فعالیت در شعبه بانک، زمینه رشد و پرورش توانایی‌های فردی و هوش مالی آنان را نیز فراهم کنند.
کانون جوانه های بانک ملّی ایران از سال 1392 با هدف آموزش مسائل مالی و افزایش سواد اقتصادی در مدارس و گروه سنی کودک و نوجوان تشکیل شده است و می کوشد این قشر را با مباحث اقتصاد و بانکداری آشنا کند.

چاپ خبر
        Copyright © 2013 bmi, Inc. All rights reserved. تمامی حقوق این سايت متعلق به بانک ملی ایران می باشد. اینستاگرتم  آپارات  بله  Rss 2.0