ما سه میلیون نفر هستیم

سه شنبه 09 اسفند 1401 00:00:00
کانون جوانه های بانک ملی ایران 10 ساله شد.

روز هشتم اسفندماه سال 1391، بانک ملّی ایران برای اولین بار در نظام بانکی از یک خدمت جدید با عنوان کانون جوانه ها رونمایی کرد. این طرح با هدف آموزش سواد مالی به کودکان و نوجوانان زیر 18 سال و آشنانمودن آنها با بانک و مفاهیم بانکی آغاز شد و از همان ابتدا مورد استقبال مشتریان و مخاطبان خود قرار گرفت.

کانون جوانه های بانک ملی ایران در 10 سال گذشته مسیری رو به پیشرفت را طی نموده و در سال های گذشته با برگزاری مسابقات، جشنواره ها و رویدادهای متعدد به یک خانواده 3 میلیون نفری تبدیل شده است.

اعضای کانون جوانه ها که با عضویت در آن ابتدا صاحب ملّی کارت آرزو و سپس جوانه کارت شده اند، خاطرات بسیاری را از سایت جزیره آرزوها، نمایشگاه ها، مسابقات، جشن های استانی، جشنواره هایی نظیر بیستابیست، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی، انیمیشن انسان های اولیه، تعاملات مجازی، کارت های اختصاصی کانون جوانه ها و ... در ذهن دارند.

امروزه، اپلیکیشن آموزشی _ سرگرمی هپ (هوش پولساز)، به عنوان جدیدترین محصول کانون جوانه ها به صورت رایگان در دسترس کودکان و نوجوانان این سرزمین قرار دارد و همه دانش آموزان (7 تا 18 سال) با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی ایران و افتتاح حساب می توانند صاحب کارت بانکی اختصاصی به نام خودشان شوند. همچنین کودکان زیر 7 سال با افتتاح حساب و دریافت دفترچه بانکی امکان بهره مندی از خدمات بانکی را دارا خواهند بود.

هم اکنون کانون جوانه ها به پشتوانه اعتماد اعضای خود و با داشتن یک دهه تجربه در زمینه آموزش سواد مالی به کودکان و نوجوانان، به امید شکوفایی و رونق اقتصادی این مرز و بوم، در کنار آینده سازان ایران عزیزمان ایستاده است.

چاپ خبر
        Copyright © 2013 bmi, Inc. All rights reserved. تمامی حقوق این سايت متعلق به بانک ملی ایران می باشد. اینستاگرتم  آپارات  بله  Rss 2.0