با هپ، آخر پاییز جایزه هاتو بشمار!

یکشنبه 02 آذر 1399 00:00:00
جشنواره هپ با جوایز جذاب و استثنایی آغاز شد

کانون جوانه های بانک ملی ایران از امروز دوم آذرماه، جشنواره هپ را ویژه نوجوانان (تا 18 سال)، برگزار می نماید.
برای شرکت در این جشنواره کافی است اپلیکیشن هپ را از سایت بانک ملی ایران، سایت کانون جوانه ها و یا استورهای کافه بازار ، مایکت و چارخونه دانلود و نصب کنید تا از جوایز هیجان انگیز آن برخوردار شوید. اگر هم دریافت هپ از این راه ها برای شما امکان پذیر نیست می توانید با ارسال عدد 2 به سامانه 100005566، این اپلیکیشن را دریافت نمایید.
این جشنواره تا دوم دیماه ادامه خواهد داشت و پس از پایان به برندگان جشنواره به قید قرعه، کمک هزینه خرید دو دستگاه PS4 هریک به مبلغ بیست میلیون تومان، کمک هزینه خرید 10 گوشی تلفن همراه هریک به مبلغ شش میلیون تومان و کمک هزینه خرید 50 ساعت هوشمند هریک به مبلغ یک میلیون تومان اهدا خواهد شد. گفتنی است کاربرانی در قرعه کشی شرکت داده می شوند که تا زمان قرعه کشی، اپلیکیشن هپ را بر روی گوشی یا تبلت خود داشته باشند. ضمنا کاربرانی که پیش از این نیز اپلیکیشن هپ را روی گوشی یا تبلت خود نصب کرده اند، مشمول شرکت در قرعه کشی هستند.
اپلیکیشن هپ جدیدترین محصول کانون جوانه های بانک ملی ایران و یک اپلیکیشن آموزشی-سرگرمی است که با توجه به نیاز نوجوانان به فراگیری دانش اقتصادی و با هدف پرورش هوش مالی آنان، در اختیار کاربران قرار گرفته و در بخش های مختلفی مانند مدرسه اقتصاد، مدرسه هوش مصنوعی، مدرسه کسب و کار، مدرسه شهروندی، مدرسه مشاوره و هدایت تحصیلی، همیار پلیس، کتابخانه دیجیتال، بازی و انیمیشن و ... مطالب مفید و متنوعی را در اختیار آنان قرار می دهد.
کانون جوانه ها در آینده نزدیک، جشنواره های دیگری را با جوایز ویژه برای کاربران فعال هپ رونمایی خواهد کرد که در آن ها امتیازات جمع آوری شده توسط کاربر اهمیت خواهد داشت.


 
تمامی حقوق این سايت متعلق به بانک ملی ایران می باشد. <