درباره ما

حتما مي دونيد که هویت افراد فقط به اسم و فامیلشون محدود نمیشه و موارد وسیع تری مثل فرهنگ، ملیت و کشور رو هم دربرمی گیره. به همین دلیل، مردم هر کشور وقتی میخوان از افتخارات مشترک و بزرگشون یاد کنن، به اون ها لقب ملّی میدن. مثلِ: روزهاي ملّي، جشن های ملّي، شعارهاي ملّي و خلاصه هر آنچه که متعلق به همه مردم اون کشور باشه .

ما هم يكي از اين ملّي ها هستيم كه متعلق به همه مردم ايرانيم. ما بانك ملّي هستيم چون سال ها پيش، زمانی كه حتي مامان و باباهاي شما هم هنوز به دنيا نيومده بودن، همه مردم ايران تصميم گرفتن بانكي داشته باشن كه از آنِ خودشون باشه نه خارجي ها. اون ها مي دونستن كه بانك، قبل از هر چیز بايد پول داشته باشه، پس دست به كار شدن. هر كس هر قدر پول که داشت آورد. از النگوي مامان ها گرفته تا كتاب دانشجو ها. هم سن و سال های شما هم پول تو جيبي هاشونو آوردن. خلاصه قطره قطره جمع شد و بانك ملّي ايران متولد شد. از همون ابتدا تا حالا، مديران و كارمندای بانك ملّي که از چگونگی شکل گیری این بانک باخبر هستن، با تمام وجود، امانتدار پول مردم کشورشون هستن .

و اما کانون جوانه ها؛

بانک ملّی ایران برای اولین بار در کشور، در سال 1392 تصمیم گرفت تا با هدف آموزش سواد مالی به بچه های کشور عزیزمون ایران، کانون جوانه ها رو راه اندازی کنه چون می دونست که اقتصاد یک کشور، به سواد مالی تک تک افراد اون کشور بستگی داره. یعنی هرقدر که دانش اقتصادی آدم های یک کشور بیشتر باشه و بتونن تصمیمات بهتری برای پولشون بگیرن، وضع اقتصادی اون کشور هم بهتر میشه .

کانون جوانه ها، این امکان رو به افراد زیر 18 سال میده که یه حساب با کارت بانکی به نام خودشون داشته باشن. پول هاشون رو پس انداز کنن و درصورت لزوم با استفاده از کارت خرج کنن و با تصمیم گیری های مالی و کارهای بانکی آشنا بشن .

کانون جوانه ها در ابتدای شکل گیری، خدمات آموزشی خودش رو از طریق همین سایت به مخاطبانش ارائه می داد اما حالا در کنار سایت، اپلیکیشن هپ رو هم به اعضاش هدیه کرده .

هپ برای شما یک اپلیکیشن مفید و کاراست که  هم مطالب متنوع و وسیعی رو در قالب مدارس مختلف در اختیارتون میذاره و هم با داشتن بازی های استراتژیک، درک مطالب اقتصادی رو براتون راحت تر می کنه .

شما می تونید اپلیکیشن هپ رو از سایت بانک ملی ایران و اپلیکیشن های بازار، مایکت و چارخونه دانلود و نصب و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بانک ملی ایران، سایت کانون جوانه ها  به آدرس bmi.ir/kids و کانال بله کانون جوانه ها به آدرس @kidsbankmelli مراجعه کنید .

راستی ما در اینستاگرام، کانال بله و آپارات هم با مخاطبانمون در ارتباطیم و شما می تونید صفحات و کانال-های ما رو از طریق آی‌دی @kidsbankmelli جستجو کنید .


        Copyright © 2013 bmi, Inc. All rights reserved. تمامی حقوق این سايت متعلق به بانک ملی ایران می باشد. اینستاگرتم  آپارات  بله  Rss 2.0