در «بام» قبوض خود را مدیریت کنید

با استفاده از سامانه بام، هم می توانید از میزان میان دوره و پایان دوره قبوض خود اطلاع کسب کرده و هم به راحتی آنها را پرداخت کنید.

  • ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ ۱۱:۴۸:۰۷
  • 3400

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، امکان جدید بام این فرصت را برای کاربران فراهم کرده که بتوانند با اطلاع از میزان قبوض خود، پرداخت هایشان را مدیریت کنند. 


همچنین پرداخت غیرحضوری قبوض ضمن صرفه جویی در مصرف کاغذ و جلوگیری از چاپ قبوض کاغذی، در این روزهای شیوع کرونا مناسب ترین گزینه به جای مراجعه به خودپرداز و... است. 

به همین منظور این روزها بسیاری از شرکت ها  گزینه هایی مانند پست الکترونیک، پیامک و... را برای ارسال قبوض مشترکین خود انتخاب کرده اند و چه بهتر است که مشترکین نیز پرداخت ها را برای راحتی خود و همچنین رعایت الزامات بهداشتی به صورت غیرحضوری ساماندهی کنند.

کاربران می توانند با وارد شدن به سامانه بام ،بخش خدمات پرداخت قبوض و خدمات دولتی، مدیریت قبوض خدماتی،  آخرین وضعیت میان دوره و پایان دوره قبوض آب، برق، گاز، تلفن و... خود را مشاهده کرده و در صورت تمایل آن را به سادگی پرداخت کنند. 

در اين سامانه علاوه بر پرداخت قبض، امكان اطلاع از وضعيت قبض هاي پرداخت شده و... نیز وجود دارد که براي اين كار باید از دكمه ”تاریخچه قبض“ استفاده کنید.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: