ادامه پذیره‌نویسی غیرحضوری واحدهای سرمایه گذاری ETF در بانک ملی ایران

با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، پذیره‌نویسی غیرحضوری متقاضیان خریداری واحدهای صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم (ETF) در بانک ملی ایران ادامه دارد.

  • ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ ۱۷:۱۵:۴۱
  • 17853

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با توسعه و تقویت زیرساخت های خدمات الکترونیک و غیرحضوری خود در تلاش است این بار هم در کنار مشتریان و هموطنان عزیز باشد تا در کنار دولت در جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا گام بردارد.
از این رو و به جهت رفاه حال مشتریان گرانقدر، پذیره‌نویسی غیرحضوری متقاضیان خریداری واحدهای صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم (ETF) از طریق سامانه اینترنتی «بام»،  اپلیکیشن «بله»، سامانه اینترنتی IPG، اپلیکیشن ایوا و «نشان بانک» در اپلیکیشن آپ امکان پذیر است.
همچنین واحد ارتباط مردمی شرکت های داده ورزی سداد، پرداخت الکترونیک سداد و آسان پرداخت پرشین، امور مربوط به عملیات با اپلیکیشن ها و درگاه ها را پاسخگو خواهند بود.
لازم به ذکر است، پذیره نویسی از بامداد روز یکشنبه 14 اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه ادامه دارد و تا این زمان بدلیل غیرحضوری بودن روش های بانک ملی ایران با استقبال بسیار خوبی مواجه بوده است.

اطلاعات بیشتر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: