همراه بانک، بانکداری در هر مکان و هر زمان

با استفاده از بانکداری الکترونیک و خدمات غیر حضوری بانک ملی ایران در هر مکان و هر زمانی، با خیالی آسوده امور بانکی خود را انجام دهید.

  • ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ ۰۹:۱۱:۲۸
  • 3923
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعايت فاصله اجتماعي ضروری است تا مشتریان تا حد امکان از خدمات غیر حضوری این بانک بهره برده و از مراجعه به شعب خودداری کنند.
 امروزه بسیاری از خدمات بانکی بر روی تلفن همراه قابل ارائه استفاده است، بانک ملی ایران به منظور حفظ و صیانت از سلامت  مشتریان و همكاران نظام بانكي و همچنین برای كمك به قطع زنجيره انتقال ويروس با ارائه خدمات و فراهم ساختن زیر ساخت های لازم به منظور استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک و غیر حضوری از جمله همراه بانک این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا حد قابل قبولی از حضور در شعبه بی نیاز شوند.
آخرین نسخه همراه بانک ملی ایران، نسخه اندروید و IOS این نرم افزار که در اختیار مخاطبان قرار گرفته است امکان به روزرسانی خودکار حساب ها و کارت های مشتری فراهم شده است.
همچنین امکان نمایش لیست تسهیلات مشتری اعم از وام گیرنده و ضامن، نمایش لیست دسته چک ها و مشاهده وضعیت آنها، امکان ذخیره شماره های پرکاربرد، سهولت در فرآیندهای موجود و به روزرسانی خودکار نرم افزار در این نسخه وجود دارد.
گفتنی است همراه بانک ملی ایران با ارائه خدماتی چون دریافت صورتحساب، دریافت مانده حساب، انتقال وجه، پرداخت اقساط تسهیلات، پرداخت قبض و سایر خدمات در خدمت مشتریان می باشد.
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: