تاکید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر کار گروهی همکاران و استفاده بهینه از توانمندی های موجود

برات کریمی در همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب استان قزوین که با حضور حمیدرضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور، حسن سعیدی اصل مدیر کل امور بازرسی و حسابرسی، میر محمود موسوی مدیریت استراتژیک، علی یزدان دوست رئیس اداره امور شعب استان قزوین و دیگر مسئولان برگزار شد، با بیان اینکه استان قزوین به عنوان یکی از قطب های صنعتی کشور ظرفیت های بسیار بالایی دارد، تصریح کرد: ضرورت دارد همکاران و مسئولان واحدها ضمن تعامل با شرکت ها و مراکز تولیدی، در جهت ارایه هر چه بهتر انواع محصولات و خدمات بانکی بکوشند.

  • ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۰۷:۵۵:۰۰
  • 2550

وی افزود: اعطای تسهیلات در تمامی سرفصل ها به ویژه تامین سرمایه در گردش، مضاربه و خرید دین به شرکت های صنعتی و  مراکز تولیدی این استان و همچنین اعطای تسهیلات خرد به آحاد مردم یکی از رسالت های مهم بانک ملی ایران است.

عضو هیات مدیره در ادامه سخنان خود با اشاره به مفهوم تفکر بسیجی، همدلی و همزبانی را یکی از اصول رسیدن به اهداف دانست و گفت: اگر یک تیم و یک مجموعه برای عملیات و فرآیند های خود دارای هدف  واحد و مشخص نباشد و نداند که  در راه چه هدفی گام بر می دارد به نتیجه نخواهد رسید بنابراین همه همکاران باید با همدلی در راستای اهداف عالیه بانک گام بردارند.

در ادامه این مراسم حمیدرضا بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور نیز ضمن تاکید بر پرداخت تسهیلات مضاربه و خرید دین به مشتریان جهت حفظ منابع در جریان، از مدیران استانی خواست تا تعامل بیشتر با همکاران، جانشین پروری در بانک و ایجاد فضای مناسب جهت انتقال مطالب همکاران به مدیران ارشد را سرلوحه کار خود قرار دهند.  

در این همایش علی یزدان دوست رئیس اداره امور شعب استان به ارائه گزارشی از عملکرد استان پرداخت و در پایان از شعب برتر و همکاران نمونه به جهت عملکرد مطلوب با اهدای لوح تقدیر شد. همچنین مدیران بانک در ادامه سفر خود به استان قزوین، از شعب میدان ولیعصر، بانک کار گشایی وشعبه ممتاز  قزوین  بازدید و در جذب شرکت های صنعتی و تولیدی، تحقق رونق اقتصادی و تولید و اجرای سیاست های دولت تاکید کردند.  

 

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: