المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران به پایان رسید

پس از یک هفته مسابقات فشرده ورزشکاران هشت رشته ورزشی، بیست و ششمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران به ایستگاه پایانی رسید.

  • ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ ۰۹:۰۰:۰۰
  • 1948

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، با مشخص شدن نتایج تیم ها و نفرات برتر، مراسم اختتامیه این المپیاد با حضور روسای ادارات کل رفاه و درمان و روابط عمومی و روسای ادارات امور شعب استان خراسان رضوی و گلستان و ورزشکاران بانک ملی ایران در مشهد برگزار شد.

این المپیاد از روز چهارم تا دهم مهرماه در هشت رشته ورزشی فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، بدمینتون، شطرنج، دو و میدانی،

تیراندازی و شنا و با حضور ١٢٠٠ ورزشکار در شهر مشهد برگزار گردید.


نتایج مسابقات

رشته والیبال:

تیم استان گلستان مقام اول

تیم استان خراسان رضوی مقام دوم

تیم استان اصفهان مقام سوم

رشته تیراندازی:

آقای موسی اختری فرد از استان بوشهر، مقام اول

آقای محمدجواد ابراهیمی توانا از استان کرمان، مقام دوم

آقای مرتضی عبدلی از استان آذربایجان شرقی، مقام سوم

رشته فوتسال:

تیم استان خوزستان مقام اول

تیم استان خراسان رضوی مقام دوم

تیم استان گلستان مقام سوم

رشته دو و میدانی (تیمی):

تیم استان فارس مقام اول

تیم استان آذربایجان شرقی مقام دوم

تیم استان خراسان رضوی مقام سوم

رشته دو و میدانی (انفرادی 3000متر، رده سنی زیر 35 سال):

آقای اشکان رضائی دشتکی از استان فارس، مقام اول

آقای سعید مرادی از استان تهران، مقام دوم

آقای محسن رضائی از استان بوشهر، مقام سوم

رشته دو و میدانی (انفرادی 2400متر، رده سنی 36 تا 40 سال):

آقای بهزاد مشیرآبادی از استان آذربایجان شرقی، مقام اون

آقای اسدالله چراغی سیزکوهی از استان خوزستان، مقام دوم

آقای هادی محمدی از استان خراسان رضوی، مقام سوم

رشته دو و میدانی (انفرادی 2000متر، رده سنی 41 تا 45 سال):

آقای محمد وزیری از استان خراسان رضوی، مقام اول

آقای سعید قربانی از استان لرستان، مقام دوم

آقای علیرضا زارع از استان فارس، مقام سوم

رشته دو و میدانی (انفرادی 1000متر، رده سنی 46 تا 52 سال):

آقای محمد آزادی از استان فارس، مقام اول

آقای حسین رضائی از استان آذربایجان شرقی مقام دوم

آقای سید مجید حسینی از استان زنجان، نفر سوم

رشته شنا (تیمی):

تیم استان تهران مقام اول

تیم استان خراسان رضوی مقام دوم

تیم استان گیلان مقام سوم

رشته شنا (انفرادی 100 متر آزاد، رده رسنی زیر 35سال):

آقای مهرداد طاهریان از استان تهران، مقام اول

آقای اسماعیل درویش صفتی از استان کردستان، مقام دوم

آقای داود پورحسن از استان آذربایجان شرقی، مقام سوم

رشته شنا (انفرادی 66 متر آزاد، رده رسنی 36 تا 40 سال):

آقای محمد یوران از استان ایلام، مقام اول

آقای آرش مرتضایی از استان تهران، مقام دوم

آقای منوچهر کیش حضرت از استان خراسان رضوی، مقام سوم

رشته شنا (انفرادی 66 متر آزاد، رده رسنی 41 تا 45 سال):

آقای سید مهدی موسوی از استان تهران، مقام اول

آقای حمید کاظمی از استان کرمان، مقام دوم

آقای علیرضا ابراهیمی منش از استان فارس، مقام سوم

رشته شنا (انفرادی 33 متر آزاد، رده رسنی 46 تا 50 سال):

آقای مجید منکویی ازاستان گیلان، مقام اول

آقای یوسف هرمزیان از استان چهارمحال و بختیاری، مقام دوم

آقای محمدرضا آزمند از استان خوزستان، مقام سوم

رشته شنا (انفرادی 33 متر آزاد، رده رسنی 51 تا 55 سال):

آقای احمدرضا اکبری از استان خراسان رضوی، مقام اول

آقای سید علی زنجیرچی از استان یزد، مقام دوم

آقای عاضم فکوری از استان گیلان، مقام سوم

رشته شنا (انفرادی 33 متر آزاد، رده رسنی 56 سال به بالا):

آقای ابوالقاسم محمدی از استان مازندران، مقام اول

آقای حسین بلبل پور از استان تهران، مقام دوم

آقای علی ایرانمنش از استان کرمان، مقام سوم

رشته بدمینتون (تیمی):

تیم استان زنجان مقام اول

تیم استان خراسان رضوی مقام دوم

تیم استان فارس مقام سوم

رشته بدمینتون (انفرادی):

آقای محمدرضا خرم شکوه از استان فارس، مقام اول

آقای عبدالله بیات از استان زنجان، مقام دوم

آقایان یاسر آقا بزرگ و سیاوش کیانی به ترتیب از استان های گلستان و زنجان، مقام سوم مشترک

رشته تنیس روی میز (تیمی):

تیم استان تهران مقام اول

تیم استان مازندران مقام دوم

تیم استان آذربایجان شرقی مقام سوم

رشته تنیس روی میز (انفرادی):

آقای جعفر سیدی از استان آذربایجان شرقی، مقام اول

آقای محسن رمضان نژاد از استان مازندران، مقام دوم

آقایان محمدرضا منصوری و محسن دانشور به ترتیب از استان های بوشهر و خراسان رضوی، مقام سوم مشترک

رشته شطرنج (تیمی):

تیم استان تهران مقام اول

تیم استان گیلان مقام دوم

تیم استان همدان مقام سوم

رشته شطرنج (انفرادی، میز1):

آقای نادر ترکمن از استان فارس، مقام اول

آقای محمدحسین کوشکی از استان خراسان رضوی، مقام دوم

آقای کاوه صبری از استان تهران، مقام سوم

رشته شطرنج (انفرادی، میز2):

آقای حامد منوچهری از استان همدان، مقام اول

آقای هانی زارع از استان یزد، مقام دوم

آقای سبکتکین جبرئیل از استان آذربایجان غربی، مقام سوم

رشته شطرنج (انفرادی، میز3):

آقای میرشجاع حسینی از استان گیلان، مقام اول

آقای جابر عبدالحسینی از استان البرز، مقام دوم

آقای احسان رستمی از استان بوشهر، مقام سوم

رشته شطرنج (انفرادی، میز4):

آقای حسین اورسیا از استان اصفهان، مقام اول

آقای احمد بهره ور از استان گیلان، مقام دوم

آقای جلال باقری از استان آذربایجان شرقی، مقام سوم

رشته شطرنج (انفرادی، میز5):

آقای حسینعلی کمالی از استان فارس، مقام اول

آقای محمد جاجرمی از استان گلستان، مقام دوم

آقای ناصر احمدی زند از استان کرمان، مقام سوم

رشته شطرنج (برق آسا):

آقای میرشجاع حسینی از استان گیلان، مقام اول

آقای جابر عبدالحسینی از استان البرز، مقام دوم

آقای شهرام منوچهری از استان تهران، مقام سوم

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: