گرامیداشت روز معلم در بانک ملی ایران

به مناسبت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم و در راستای پاسداشت و قدردانی از مقام والای معلمان، طی مراسمی با حضور محسن امین زارع معاون امور ارزی و بین الملل، عباس شفیعی معاون پشتیبانی، داوود ملک نیا رئیس اداره کل آموزش و تنی چند از مسئولان بانک، اساتید و مدرسان اداره کل آموزش مورد تقدیر قرار گرفتند.

  • ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ ۱۵:۴۱:۰۰
  • 2128

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، داوود ملک نیا در این مراسم ضمن تجلیل از مقام و منزلت معلم، با توصیف شخصیت علمی و معنوی استاد مطهری و جایگاه مقام معلم، از تعلیم و تربیت به عنوان آموزه ای دینی یادکرد .

وی با اشاره به نقش و اهمیت جایگاه آموزش در پیشبرد اهداف سازمان ها و بانک اظهار کرد: مدرسان و اساتید آموزش در رشد و پرورش نیروهای متخصص و خلاق بانک و جامعه موثر هستند و بر آنیم که با تلاش همه همکاران در راستای رضایتمندی مردم و مشتریان حرکت کنیم و به اهداف عالی بانک دست یابیم.

ملک نیا، آموزش را یکی از سرمایه گذاری های مطمئن بانک برای نیروی انسانی دانست و ضمن اشاره به اهمیت تعلیم و تعلم به عنوان یکی از اهداف بلند مدت بانک خاطر نشان کرد: در سال گذشته به همت 500 مدرس در سراسر کشور، یک هزار و 800  دوره آموزشی با محورهای رفتاری، سوددهی، بازاریابی، ارزی و بانکداری برگزار شد و امسال هم با نیازسنجی و برنامه ریزی های صورت گرفته، دو هزار و 800 دوره آموزشی برگزار خواهد شد.

 دکتر نجف بیگی استاد دانشگاه و مدرس پیشکسوت اداره کل آموزش بانک ملی ایران نیز در این مراسم، گفت: آموزش باید مستمر باشد تا همواره بین سازمان و کارکنان آن ارتباط موثر وجود داشته باشد.

در این مراسم که با حضور اساتید دوره های آموزشی و تنی چند از کارشناسان در محل اداره کل آموزش بانک ملی ایران برگزار شد، ضمن بیان پیشنهادها و راهکارهای جدید آموزشی، مسائل حوزه آموزش مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان این مراسم هم از مدرسان دوره های آموزشی بانک تقدیر شد.

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: