عضو هیات مدیره بانک ملی ایران نحوه خدمت رسانی شعب را مورد بازدید قرار داد

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران به منظور بررسی روند خدمات رسانی به مشتریان در روزهای پایانی سال از شعب فرخی و کریم خان زند بانک بازدید کرد.

  • ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۴:۱۵:۰۰
  • 1133

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، محمود شایان در بازدید از این شعب با تاکید بر اینکه مشتری مداری همواره سرلوحه اقدامات بانک ملی ایران بوده است، گفت: کارکنان باید حداکثر تلاش خود را به ویژه در روزهای پایانی سال برای جلب رضایتمندی مشتریان به کار گیرند.

وی ضمن تقدیر از خدمات کارکنان بانک تصریح کرد: مدیران و کارکنان این بانک باید از نظر دانش بانکداری و مشتری مداری سرآمد نظام بانکی باشند و تاکنون نیز تکریم مشتریان رمز موفقیت این بانک بوده است.

شایان با تاکید بر اینکه در روزهای پایان سال نباید خللی در خدمت رسانی به مشتریان ایجاد شود، ادامه داد: هدف ما جلب حداکثری رضایت مشتریان، حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید است.

این عضو هیات مدیره بانک ملی ایران اضافه کرد: ارتباط صمیمی با مشتری و توجه به نیازها و انتظارات وی همواره یک اصل مهم و اساسی و مورد توجه مسئولان بانک و کارکنان بوده است.

وی همچنین با تاکید بر لزوم کاهش هزینه های بانک در ایام پایانی سال، برنامه ریزی برای صدور ضمانتنامه ها و صدور اعتبارات اسنادی داخلی را نیز در سال آینده ضروری دانست.

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: