سرمایه گذاری عظیم بانک ملی ایران در توسعه گردشگری سمنان با هتل ساران

افتتاح اولین هتل چهار ستاره هوشمند کشور در منطقه توریستی شهمیرزاد استان سمنان با سرمایه گذاری بانک ملی ایران علاوه بر توسعه اشتغال استان، سهم قابل توجهی در رونق گردشگری این منطقه خواهد داشت.

  • ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ ۱۰:۱۷:۰۰
  • 2257

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مجید همتی مدیر این هتل با بیان اینکه این پروژه با مشارکت شش میلیارد و 400 میلیون تومانی بانک ملی ایران به سرانجام رسیده است، گفت: از سال 1373 مشتری بانک ملی ایران بوده ام و این پروژه را نیز با مشارکت این بانک به سرانجام رساندم و در طول مدت ساخت و مشارکت نیز از تعامل بسیار مناسب مدیریت و کارکنان بانک بسیار سپاسگزارم.

همتی میزان اشتغال ایجاد شده در این هتل را 30 نفر به صورت مستقیم اعلام کرد و ادامه داد: هتل ساران اولین هتل تمام الکترونیک و هوشمند کشور است به طوری که مشتریان می توانند به محض ورود به هتل و انتخاب اتاق، با نصب اپ اختصاصی روی موبایل خود همه نیازهای الکترونیکی اعم از مشاهده داخل اتاق، ریموت روشنایی یا تلویزیون و... را مدیریت کرده و با دریافت دستبند هشدار، در مواقع اورژانس و اضطراری کارکنان هتل را مطلع کنند.

مدیر هتل ساران اضافه کرد: سرمایه گذاری انجام شده طی شش سال بیش از 20 میلیارد تومان است که شش میلیارد و 400 میلیون تومان آن را از بانک ملی ایران دریافت کردم. البته برآورد هزینه کرد به روز، بالغ بر 60 میلیارد تومان است.

وی ابراز کرد: مجددا بر خود فرض می دانم از نگاه مثبت اندیش مدیریت وکارکنان بانک ملی ایران و تزریق به موقع نقدینگی و حسن برخورد کارکنان این موسسه عظیم اقتصادی قدردانی کنم.

همتی خاطر نشان کرد: به سرمایه گذاران پیشنهاد می کنم با عنایت به پتانسیل های موجود استان سمنان، نگرش مثبت و کارسازی به موقع مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط اعم از استانداری، اداره صنایع و معادن، اتاق بازرگانی، اداره کل گردشگری و میراث فرهنگی و همچنین رویکرد بسیار مثبت بانک ملی ایران، این استان را جهت سرمایه گذاری انتخاب کنند.

لازم به ذکر است، هتل چهار ستاره هوشمند شهمیرزاد در شهر توریستی و نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد در شمال شهرستان مهدیشهر و در پنج طبقه شامل لابی، دو سالن چند منظوره و پذیرایی، رستوران، کافی شاپ و مرکز عرضه و فروش صنایع دستی و سوغات استان بنا گردیده است.

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: