حمل بزرگترین محموله های تاریخ بانکداری کشور با پوشش حفاظتی بانک ملی ایران

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر اهمیت نوع فعالیت کارکنان اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی گفت: هیات مدیره بانک همه امکانات ممکن برای ارتقای امنیت بانک را در اختیار این اداره قرار خواهد داد.

  • ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ ۱۶:۵۴:۰۰
  • 1105

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، برات کریمی در آیین گرامیداشت عید سعید غدیر خم و تجلیل از کارکنان برتر اداری و انتظامی اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی بانک با اشاره به این که امنیت در بانک ملی ایران حرف اول را می زند، افزود: سرمایه بانک ملی ایران متعلق به مردم و حفظ آن نیز بر همه ما واجب است.

وی همچنین با بیان بخش هایی از واقعه غدیر و مناقب حضرت علی (ع)، تاکید کرد: همه ما باید روش و منش امیرالمومنین را سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم.

در ادامه این مراسم، رئیس اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی بانک ملی ایران با اشاره به تحولات رخ داده در نحوه انجام فعالیت های کارکنان این اداره طی چند سال گذشته، گفت: طی ماه های اخیر، بزرگترین محموله های تاریخ بانکداری کشور در سه بسته 6، 8 و 12 تنی سکه طلا با اسکورت کارکنان حفاظت فیزیکی بانک ملی ایران حمل شد.

حسین صابری همچنین به تشدید اقدامات حفاظتی در شعب و واحدهای بانک اشاره و خاطرنشان کرد: اکنون تا 98 درصد شعب و واحدهای بانک به دوربین مداربسته مجهز است و پوشش تصویری باقیمانده واحدها نیز در دستور کار قرار دارد.

در پایان این مراسم نیز که جمعی از مدیران ارشد بانک در آن حضور داشتند، از کارکنان برتر اداری و انتظامی اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی بانک ملی ایران تقدیر شد.

 

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: