«تبریز 2018» بانک ملی ایران به اینستاگرام آمد

بانک ملی ایران که پیش از این مشارکت فعال خود در برگزاری رویداد تبریز 2018 را عملیاتی نموده، در فضای مجازی نیز به این موضوع ورود کرده است.

  • ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 9947

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در راستای ایفای رسالت اجتماعی خود و با هدف برجسته تر شدن رویداد تبریز 2018 و معرفی ایران اسلامی، مسابقه اینستاگرامی تبریز 2018 را در دو بخش گردشگران داخلی و بین الملل برگزار می کند.

در بخش بین الملل، گردشگرانی که از اقصی نقاط جهان در تبریز حضور خواهند داشت، عکسی از خود و یکی از نمادهای تبریز را در صفحه شخصی خود بارگذاری کرده و در مسابقه شرکت خواهند کرد.

شرکت کنندگان باید صفحه رسمی بانک ملی ایران را در اینستاگرام به نشانی bankmelli1307 تگ کرده و از هشتگ های  #tabriz2018، #bankmelliiran  و  #bmitourismfestival استفاده کنند.

در بخش داخلی نیز هر کدام از هموطنان عزیز می توانند عکسی از خود به همراه یکی از نمادهای تبریز را در صفحه شخصی خود درج کرده و پس از تگ کردن صفحه رسمی بانک ملی ایران در اینستاگرام، عکس را با هشتگ های #تبریز2018، #بانک_ملی_ایران و #جشنواره_گردشگری_بانک_ملی بارگذاری کنند.

در تعداد عکس های بارگذاری شده محدودیتی وجود ندارد و عکس ها باید از تاریخ 20 اردیبهشت ماه تا 20 شهریورماه 1397 (از 10 مه تا 11 سپتامبر 2018) بارگذاری شوند. همچنین  شرکت کنندگان باید جزو فالوورهای صفحه رسمی بانک ملی ایران در اینستاگرام باشند.

بانک ملی ایران در بخش بین الملل به پنج گردشگر 300 یورو و  در بخش داخلی به 18 شرکت کننده مبلغ پنج میلیون ریال به قید قرعه اهدا خواهد کرد.

«سازمان همکاری اسلامی» از سال ۲۰۱۵ طرحی را با نام معرفی شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی آغاز کرده و در همین راستا شهر «تبریز» به عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: