رئیس جدید اداره کل خزانه بانک ملی ایران معارفه شد

رئیس جدید اداره کل خزانه بانک ملی ایران با حضور سرپرست معاونت منابع انسانی بانک ملی ایران و تنی چند از مدیران ستادی بانک و کارکنان این اداره معارفه شد.

  • ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 8753

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، سرپرست معاونت منابع انسانی بانک در مراسم تودیع عزیزاله توکلی رئیس سابق و معارفه علی رضا رواقی رئیس جدید اداره کل خزانه بانک ملی ایران با بیان این که مسئولیت پذیری، عملکرد مطلوب و پاسخگویی از ویژگی های مدیران موفق است، اظهار کرد: اداره کل خزانه از بخش های مهم و تاثیرگذار بانک است که راهبری و رهبری این اداره کل به دلیل داد و ستد های مالی همراه با نظم ودقت، کاری سخت، سنگین و حساس است.

حبیب اله رشیدارده، امانتداری و تعامل را از خصوصیات بارز این اداره کل برشمرد و در ادامه، اداره کل خزانه را از حساس‌ترین و حیاتی ترین بخش‌های بانک معرفی کرد.

وی نظم و توسعه را ازجمله کارهای صورت گرفته در این اداره عنوان کرد و افزود: نقش این اداره در مسئولیت های بانک، خطیر است و امیدواریم رئیس جدید بتواند در رشد و پیشرفت امور این بخش، توان حداکثری خود را به کار گیرد.

در پایان مراسم، حکم بازنشستگی عزیزاله توکلی و انتصاب علی رضا رواقی که به امضای دکتر محمد رضا حسین زاده مدیر عامل بانک ملی ایران رسیده بود، توسط حبیب اله رشید ارده به آنها اعطا شد.


آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: