دیدار مدیر دفتر اقتصاد و صنعت ایالت باواریای آلمان با معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی

برترام بروسارد مدیر دفتر اقتصاد و صنعت ایالت باواریا با غلامرضا پناهی عضو هیأت مدیره و معاونت امور ارزی و بین‌الملل بانک دیدار و گفت‌وگو کرد.

  • ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 9903
پناهی در این دیدار ضمن اشاره به سابقه درخشان تعاملات اقتصادی میان کشور ایران و آلمان به موقعیت استراتژیک کشور ایران برای سرمایه‌گذاری خارجی تأکید و بانک ملی ایران را به عنوان بانکی فعال در حوزه برون‌مرزی معرفی کرد و گفت: بانک ملی ایران، رویکرد توسعه‌ای و سیاست ارتقای دامنه فعالیت‌ها در سطح اروپا و همچنین کشور آلمان را در صدر برنامه‌های میان‌مدت خود قرار خواهد داد.
 وی ادامه داد: بانک ملی ایران آمادگی ارائه خدمات ارزی به شرکت‌های صادرکننده و واردکننده باوارایی طرف تجارت با ایران را دارد.
برترام بروسارد در ابتدای این دیدار به اهمیت ویژه ایالت باواریا در اقتصاد کشور آلمان اشاره کرد و حضور شرکت‌ها و صنایع متعدد با برند جهانی در این ایالت را حائز اهمیت دانست.
وی ابراز امیدواری کرد در آینده ارتباطات بانک‌های آلمانی با بانک‌های ایرانی شتاب بیشتری بگیرد.
بروسارد گفت، همان‌طور که دفتر اقتصاد و صنعت باواریا ترغیب شرکت‌های تجاری به تسهیل مبادلات تجاری با باواریا را دنبال می‌کند، او نیز تمام تلاش خود را خواهد نمود تا بانک‌های مستقر در باواریا را به سوی ایجاد رابطه با بانک‌های ایرانی تشویق و حمایت نماید.
آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: