آمادگی بانک ملی ایران برای گسترش ارائه خدمات ارزی

غلامرضا پناهی عضو هیأت مدیره بانک در نشستی که به منظور تبیین سیاست‌های آتی بانک در بخش ارزی برگزار شد از آمادگی بانک ملی ایران در ارائه خدمات ارزی به مشتریان خبر داد.

  • ۱۳۹۴/۰۵/۰۵ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 14626
در این جلسه که روسای ادارات عملیات ارزی، خارجه و امور شعب مرکزی تهران، کارشناسان ادارات مذکور و دوایر ارزی شعب تابعه نیز حضور داشتند، پناهی با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت کمک به سوددهی بانک در سال گذشته، گفت: امیدواریم با فعال شدن سوئیفت بتوانیم بطور کامل در خدمت مشتریان باشیم و با سعی و تلاش بیشتر در راستای فروش ارز، گشایش اعتبارات اسنادی و سایر خدمات ارزی، در جهت بازگشت به دوران شکوفایی بعنوان بازوی توانمند دولت فعالیت کنیم.
 وی افزود: بخش ارزی باید دوران جدیدی را آغاز نماید و عقب‌افتادگی‌های این بخش با به کارگیری نیروهای ورزیده‌تر و کارآمدتر جبران شود.
 پناهی همچنین با اشاره به لزوم بازگشت تمامی نیروهای ارزی که در بخش‌های ریالی به کار گرفته شده بودند، برگزاری کارگاه‌های آموزشی پویا در زمینه ارز را ضروری دانست.
 در ابتدای این جلسه موسوی‌زاده رئیس اداره امور شعب مرکزی تهران، گزارشی در خصوص شرایط کنونی بخش ارزی ارائه و ضمن اعلام آمادگی کامل کارکنان در جهت فعال نمودن بیش از پیش بخش ارزی، افزود: با توجه به ظرفیت‌های این اداره، وجود کارکنان با دانش بالا و آموزش دیده و موقعیت مکانی مناسب برای جذب منابع ارزی و با هدف تسهیل در امور بازرگانی کشور، تدابیری اتخاذ شده تا ارائه خدمات به بازرگانان هرچه بهتر صورت گرفته و با استفاده از تمام توانایی‌ها و داشته‌ها حداکثر سودآوری را در این بخش داشته باشیم. در ادامه جلسه پرسش و پاسخ درباره مسائل مختلف ارزی، برگزار و راهکارهای لازم توسط عضو هیأت مدیره ارائه شد.
 در پایان این نشست پناهی و هیأت همراه ضمن بازدید از شعب مبارزان وهفت تیر، فرآیند کار دستگاه صراف کارت را مورد بررسی قرار دادند.
آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: