جلسه فرماندهان بسیج تابعه وزارت اقتصاد به میزبانی بانک ملی ایران برگزار شد

جلسه اعضای شورا و فرماندهان بسیج تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی به میزبانی بانک ملی ایران در سالن حافظ برگزار شد.

  • ۱۳۹۳/۰۹/۲۴ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 25708

در ابتدای این جلسه که با حضور احمد صادقی گلمکانی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی و جمال دامغانیان و محمدرضا حسین‌زاده اعضای هیأت مدیره بانک ملی ایران برگزار شد، حسین‌زاده با ارائه گزارشی از عملکرد حوزه مقاومت بسیج شهید مصطفی خمینی بانک ملی ایران ابراز داشت: حوزه مقاومت بسیج شهید مصطفی خمینی بانک ملی ایران، 31 پایگاه تابعه دارد که 7 پایگاه آن در تهران قراردارد.

 فرمانده حوزه  مقاومت بسیج شهید مصطفی خمینی بانک ملی ایران، برگزاری انواع مراسم مذهبی و مناسبتی در طول سال جاری، جمع‌آوری کمک‌های نقدی برای کمک به مردم غزه، برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس و بسیج و همچنین صبحگاه مشترک، برگزاری مراسم زیارت‌عاشورا، کسب رتبه‌های برتر درمسابقات ورزشی، حضور در مرقد مطهرحضرت امام(ره) و مزار شهدا، بازدید از آسایشگاه جانبازان و برپایی نمایشگاه کتاب را بخشی از فعالیت‌های انجام شده توسط این حوزه در طول سال 93 عنوان کرد.

 در ادامه مراسم، رئیس مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه « بانک ملی ایران، موتور محرکه توسعه کشوراست افزود: بانک ملی ایران از سرمایه‌های کشور است که تاکنون نقش محوری در توسعه کشور ایفاکرده است.

 صادقی گلمکانی در ادامه با تقدیر از پایگاه‌های بسیج تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی برای برگزاری مطلوب مراسم پاسداشت هفته بسیج، برلزوم مستمر جلسات شوراهای پایگاه‌ها تاکید کرد و خواستار استفاده از نظرات کارکنان نخبه و جوان در این شوراها شد.

 وی اهمیت تداوم اقدامات در زمینه طرح صالحین را مورد اشاره قرار داد و جذب حداکثری نیرو‌های بسیجی را به عنوان یک سیاست مهم برای پایگاه‌ها عنوان کرد.

 صادقی گلمکانی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط پایگاه‌های تابعه در زمینه اقتصاد مقاومتی، خواستار تدوین اقدامات جهت ارائه گزارش به وزیر امور اقتصادی و دارایی در دهه مبارک فجر شد.

 در پایان این جلسه حکم فرماندهی حوزه مقاومت بسیج شهید مصطفی خمینی بانک ملی ایران توسط صادقی گلمکانی به حسین‌زاده ابلاغ شد.

 در ادامه نیز احکام چند نفر از مسئولان پایگاه‌های تابعه مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ گردید.

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: