بازدید از حوزه هشتگرد

رئیس اداره امور شعب استان البرز با حضور در شهرستان هشتگرد از نزدیک با مسئول حوزه این شهرستان و روسای شعب آن حوزه دیدار و گفت وگو کرد.

  • ۱۳۹۲/۰۷/۰۸ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 3073

آقای طلوعی رئیس اداره امور شعب ضمن گرامیداشت  هفته دفاع مقدس، رشادت ها و تلاش های رزمندگان اسلام را در دوران 8 سال دفاع، مورد توجه قرار داد و الگوبرداری از آن را به عنوان یکی از راهکارهای موثر و کاربردی در دستیابی به مقاصد و اهداف معرفی کرد و از همکاران خواست با مرور خاطرات این دوران ارزشمند، روحیه جهاد و شهادت طلبی را همواره در وجود خود و اطرافیان زنده نگه دارند.
 وی در ادامه حوزه هشتگرد را در جذب منابع و مصارف موفق تر از سایر حوزه های این اداره امور ارزیابی کرد و با اشاره به توانایی ها و پتانسیل های بالقوه آن حوزه از مسئولان خواست با توجه به شرایط اقتصادی موجود و هدف گذاری های جدید بانک، جذب سپرده های ارزان قیمت و اعطای تسهیلات در بخش مشارکت را در اولویت قرار دهند.
 آقای طلوعی همچنین توجه به وضعیت ظاهری شعب را یک ضرورت دانست و افزود: آراستگی  ظاهری شعب، همچون سایر خدمات بانکی مورد توجه مشتریان بوده و در جذب و جلب رضایت آنها موثر است بنابراین مسئولان شعب باید در بهبود آن تلاش نمایند.
وی در پاسخ به برخی مسائل مطروحه توسط مسئولان به بیان راهکارهای مدیریتی پیرامون آنها پرداخت و توکل بر خدا و تلاش مضاعف را عامل اصلی موفقیت در کارها عنوان کرد.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: