کسب رتبه اول سهم بازار پولی استان توسط اداره امور شعب استان زنجان

جلسه‌ای با حضور رئیس اداره امور شعب استان زنجان، روسای دوایر،کارشناسان و کارکنان ستادی برگزارشد.

  • ۱۳۹۲/۰۵/۲۷ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 2896

در این جلسه آقای اصلان کریمی رئیس اداره امور شعب از تلاش های جمعی همکاران در حمایت از کارکنان صف تقدیر کرد و اظهار داشت : برنامه‌ریزی و پشتیبانی‌های هدفمند و دلسوزانه همکاران ستادی و تعامل بسیار ارزشمند آنان بامدیران وکارکنان توانمند شعب باعث جهش قابل قبول در عملکرد بانک طی چند ماه اخیر شده است.
رئیس اداره امور شعب در این رابطه به جایگاه ویژه بانک ملی ایران در استان از لحاظ سهم بازار اشاره کرد و گفت: به لطف خداوند و تلاش های همه کارکنان رتبه اول سهم بازار پولی استان را در اختیار گرفته و قدم بعدی ما باید در راستای افزایش این سهم باشد.
وی همچنین تقویت امور انفورماتیکی به ویژه افزایش کمی و کیفی ارائه خدمات به متقاضیان و دارندگان دستگاه های پایانه فروش را از برنامه‌های آتی این اداره امور برشمرد و با اشاره به امکانات و توانمندی‌های بانک ملی ایران در ارائه خدمات بانکی به صنعتگران و تجار، رفع احتیاجات و نیازهای ضروری آنان را از اولویت های کاری این بانک خواند.
همچنین در نشست دیگری که با حضور روسای شعب حوزه غرب برگزار شد ، رئیس اداره امور شعب با اشاره به ظرفیت و توانمندی‌های بسیار بالای مدیران شعب گفت: مدیران شعب با توانمندی‌های خود همواره در پیشبرد اهداف بانک نقش آفرین بوده‎اند.
آقای کریمی درادامه تداوم  کسب افتخارات بزرگ را در حمایت و پشتیبانی موثراز شعب دانست و خاطر نشان کرد : همکاران باید درتمامی عرصه ها همت وتلاش مضاعف داشته باشند و با حسن ارتباط ومشتری مداری ، انتخاب اول مشتریان باشند.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: