در بیست و ششمین دوره قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران بیش از چهار میلیارد ریال به جوایز دانش آموزی اختصاص داد

یک هزار و 652 جایزه ویژه به ارزش بیش از چهار میلیارد و 494 میلیون ریال در بیست و ششمین مرحله قرعه کشی حسابهای پس انداز قرض الحسنه بانک ملی ایران برای جامعه دانش آموزی در نظر گرفته شده است.

  • ۱۳۸۳/۱۰/۱۹ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 3376
در این دوره قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز بانک ملی جوایز ویژه ای با بودجه ای معادل 17 برابر دوره گذشته برای دانش آموزان کشور پیش بینی شده که در مراسم قرعه کشی جداگانه ای به دانش آموزان اهدا می شود. دانش آموزان علاوه بر شرکت در قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز و بهره گیری از جوایز آن در قرعه کشی ویژه دانش آموزی نیز شرکت کرده و از جوایز در نظر گرفته شده برای این جامعه نیز بهره مند می شوند. دوربین عکاسی دیجیتال و کمک هزینه تحصیلی پنج میلیون ریالی از جمله جوایز ویژه دانش آموزی است و از آنجا که جامعه دانش آموزی کشور حدود 18 میلیون نفر است این اقدام علاوه بر مهیا کردن ابزارهای تحقیقاتی و تامین بخش کوچکی از هزینه تحصیل برای آنان، موجب تقویت روحیه پس انداز در جوانان و آینده سازان می شود.
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: