افتتاح صندوق اجاره ای در شعبه فردوسی بانک ملی ایران

صندوق های اجاره ای شعبه فردوسی بانک ملی ایران به منظور رفاه حال مشتریان ارجمند افتتاح شد.

  • ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۰۹:۴۵:۵۹
  • 2339

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حسن مونسان معاون شعب بانک در مراسم افتتاح این صندوق که با حضور حمید مومنی مدیر امور شعب مستقل برگزار شد، با بیان اینکه افتتاح صندوق های اجاره ای ارزش آفرینی دارایی های بانک است، گفت: تامین امنیت و فراهم کردن آرامش خاطر برای مشتریان در حفظ و نگهداری از وثایق ارزشمند آنها از جمله مزایای صندوق اجاره ای است و این صندوق ها درواقع یک خدمت اجتماعی ارزنده برای مشتریان محسوب می شوند.
حمید مومنی نیز با بیان اینکه صندوق اجاره ای یک سرویس ویژه و خاص برای مشتریان است، گفت: این صندوق ها همچنین یک سرویس خوب در حوزه بازاریابی شعب هستند و باید حداکثر استفاده از آن ها برای جذب منابع ارزان قیمت و افزایش درآمدهای غیرمشاع صورت گیرد.
عبداله جلالی رئیس شعبه فردوسی نیز ضمن ارایه گزارشی از عملکرد این شعبه، افتتاح صندوق اجاره ای را با توجه به موقعیت خاص شعبه فردوسی و نیاز مشتریان ضروری عنوان کرد.
دسترسی به صندوق های اجاره ای بانک ملی ایران بسیار ساده است و مشتریان می توانند برای اطلاع از دیگر شعب دارای صندوق اجاره ای به قسمت صندوق اجاره ای در بخش خدمات بانکی سایت بانک ملی ایران مراجعه کنند.

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: