کارکنان بانک ملی ایران در دومین مرحله پویش کمک مومنانه هم پای کار بودند

کارکنان بانک ملی ایران در مرحله دوم پویش کمک مومنانه هم با تهیه و تامین اقلام بهداشتی در کنار خانواده های نیازمند و اقشار آسیب پذیر بودند.

  • ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ ۱۲:۴۴:۲۸
  • 700

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در راستای اجرای فرامین و تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر برگزاری و ایجاد پویش گسترده برای کمک های مومنانه به نیازمندان، کارکنان بانک در استان های مختلف کشور کمک های خود را برای حمایت از اقشار آسیب پذیر اهدا کردند.

کارکنان اداره امور شعب استان ایلام با مشارکت بخش بین الملل و تهیه و تامین اقلام بهداشتی شامل یکصد هزار ماسک و دستکش و نیز تعداد ۳۲۰ بسته مواد غذایی به ارزش بالغ بر دو میلیارد ریال، در این پویش مشارکت داشتند.

همچنین با همیاری کارکنان استان خراسان رضوی بانک تعداد یک هزار و 500 وعده غذای گرم میان توانجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی استان همزمان با عید سعید غدیر خم توزیع شد.

برای تهیه این اطعام، تعداد 4 راس گوسفند تحت عنوان پویش نذر قربانی با مشارکت داوطلبانه همکاران استان و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی قربانی شده است.

اداره امور شعب بانک ملی کردستان نیز با مشارکت واحد امور ارزی و بین الملل بانک در مرحله دوم پویش کمک‌های مومنانه، تعداد ۵۰۰ بسته غذایی شامل ۹ قلم کالای اساسی به ارزش ۲ میلیارد ریال تهیه و بین نیازمندان توزیع کردند. علاوه بر بسته‌های غذایی، بیش از یک هزار و 700 هزار دست لباس بیمارستانی و دو هزار ماسک هم برای کادر درمان در بخش‌ بیماران کرونایی تهیه شده است.

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: