بانک کارگشایی فراسوی منافع اقتصادی

بانک کارگشایی در چهار ماه ابتدای سال جاری بیش از 85 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و جعاله به متقاضیان پرداخت کرده است.

  • ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ ۱۷:۲۳:۱۵
  • 3431

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران طی سالیان متمادی با اتخاذ رهیافتی مبتنی بر مسئولیت اجتماعی و حس نوع دوستی توانسته ضمن جلب اعتماد مردم، با پرداخت سریع تسهیلات خرد به بهبود شرایط رفاهی و اقتصادی بسیاری از نیازمندان و رفع نیازهای مالی ضروری هموطنان کمک کند.
فلسفه وجودی بانک کارگشایی همانطور که از نام آن پیداست، کمک به متقاضیان برای تامین نیازهای خرد آنهاست و فعالیت های این بانک در راستای پایبندی بانک ملی ایران به مسئولیت های اجتماعی و فراسوی منافع اقتصادی و حامل ارزش های پایدار صورت می گیرند.
در همین راستا این بانک از ابتدای سال جاری تا کنون بالغ بر 69 هزار و 490 فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش یک هزار و 150 میلیارد ریال جهت نیازهای ضروری متقاضیان اعطا کرده است.
همچنین تعداد 15 هزار و 976 فقره تسهیلات جعاله به ارزش یک هزار و 691 میلیارد ریال پرداخت شده است.

بانک کارگشایی خدماتی از قبیل پرداخت وام قرض الحسنه، پرداخت تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری، نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان به ویژه تولیدکنندگان طلا، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب های بانکی، خدمات بانکداری الکترونیک، حراج سکه با دستور بانک مرکزی به منظور تنظیم بازار و ... را ارایه می کند.
لازم به ذکر است، میزان تسهیلات قرض الحسنه در ازای ترهین طلاآلات برای هر نفر حداکثر یک فقره سند 20 میلیون ریالی در ازای ترهین 50 گرم طلا در هر قرارداد و تسهیلات جعاله تا سقف 100 میلیون ریال در ازای ترهین 100 گرم طلا است.
مدت زمان باز پرداخت تسهیلات قرض الحسنه و جعاله کارگشایی در یک قسط و حداکثر تا یک سال است.
بانک کارگشایی دارای 13 شعبه است که شعبه مرکزی این بانک در میدان محمدیه تهران قرار دارد. برای اطلاع از آدرس شعب این بانک می توانید به سایت بانک ملی ایران و بخش خدمات بانکی مراجعه کنید.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: