رییس اداره امور شعب استان اردبیل معارفه شد

امروز با حضور عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک ملی ایران، رییس جدید اداره امور شعب استان اردبیل معارفه و از رییس پیشین این اداره امور شعب تقدیر شد.

  • ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ ۱۵:۵۴:۰۰
  • 4266

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مسعود خاتونی عضو هیات مدیره بانک در این مراسم که با حضور حبیب اله رشید ارده معاون منابع انسانی بانک، حمید رضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل و تنی چند از مدیران ارشد استانی برگزار شد، گفت: تامین منابع مالی پروژه راه آهن اردبیل از جمله تلاش های موثر مدیــــر عامل و هیات مدیره بانک ملی ایران است که در توسعه و رونق اقتصادی استان نقش موثری خواهد داشت .

وی با اشاره به اهمیت نقش شبکه بانکی در تامین منابع مالی کسب و کارهای جدید تاکید کرد: حمایت از کسب و کارهای جدید و نوآور، می تواند باعث سودآوری، بهره وری و رونق اقتصادی جامعه شود.

خاتونی در این مراسم از خدمات حجت اله شاکری رییس قبلی اداره امور شعب استان اردبیل تقدیر و برای طاهر مولائی نیا رییس جدید اداره امور شعب استان آرزوی موفقیت کرد.

حمیدرضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور نیز در این مراسم با اشاره به شرایط خطیر کشور گفت: بانک ملی ایران با استعانت از رهنمودهای مقام معظم رهبری تلاش می کند تا همگام با سیاست های دولت محترم؛ شکوفایی اقتصادی کشور، اشتغالزایی و رشد همه جانبه محقق شود.

رییس قبلی اداره امور شعب استان اردبیل نیز در این مراسم گزارشی از عملکرد این اداره امور شعب در دوره ریاست خود ارائه و رییس جدید نیز برنامه های خود، برای پیشرفت این اداره امور شعب، را اعلام کرد.

پس از این مراسم ، مسعود خاتونی عضو هیات مدیره بانک و هیات همراه، از کارخانه آرتاویل تایر اردبیل بازدید کردند.

بانک ملی ایران در تامین سرمایه در گردش این کارخانه نقش موثری داشته است و هم اکنون نیز برای توسعه این کارخانه ، در قالب تامین منابع مالی آن مشارکت دارد.

با تحقق طرح توسعه این کارخانه،علاوه بر اشتغال زایی پایدار، ظرفیت تولید لاستیک های کامیونت کشور 30 درصد افزایش خواهد یافت.

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: