بازدید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران از شرکت های صنعتی استان قم

همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب استان قم بانک ملی ایران در شش ماه اول سال 97 با حضور عضو هیات مدیره، مدیر امور منطقه دو کشور، مسئولان اداره امور، روسای شعب، کارشناسان و روسای دوایر ستادی استان برگزار شد. همچنین سرکشی از چند واحد تولیدی و پروژه صنعتی این استان نیز از دیگر برنامه های سفر عضو هیات مدیره بانک به استان قم بود.

  • ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ ۱۸:۱۴:۰۰
  • 3295

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، ناصر شاهباز در سفر خود به استان قم که در جهت حمایت و رفع موانع تولید طرح های تولیدی و شرکت های صنعتی استان صورت گرفت، بازدید از اداره امور شعب استان قم و سه شرکت تولیدی و صنعتی را بسیار مفید ‎ارزیابی کرد و توجه و سرکشی بیشتر به مشتریان اعتباری را خواستار شد. 

وی در همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب استان قم با اشاره به بازدید از شرکت های صنعتی استان عنوان کرد: محصولات بانک باید در قالب یک بسته اعتباری به این شرکت ها ارایه شود و ارائه خدمات به شرکت ها و واحدهای تولیدی فعال باید با قدرت بیشتر ادامه یابد.

شاهباز تصریح کرد: در شرایط کنونی ارایه تسهیلات ارزی و ریالی، گشایش اعتبار اسنادی داخلی و خارجی، انواع خدمات بانکداری الکترونیک و غیرحضوری، تسهیل در پرداخت تسهیلات خرد و تسهیلات ازدواج از اهمیت بالایی برخوردار است.

عضو هیات مدیره بانک ابراز کرد: جذب منابع ارزان قیمت، مدیریت مصارف، اخذ کارمزد خدمات بانکی و کسب درآمدهای غیرعملیاتی و غیر مشاع، مدیریت بهینه هزینه کردها، فروش املاک مازاد و تملیکی و... باید در اولویت قرار گیرند.

مدیر امور شعب منطقه دو کشور بانک نیز در این همایش ضمن تقدیر از کارکنان اداره امور شعب استان قم برای تغییر ترکیب منابع بانک به سمت منابع جاری و پرداخت تسهیلات 23 هزار فقره ای خرد در شش ماه ابتدای سال جاری، بر ضرورت تلاش مضاعف همه کارکنان در راستای تحقق هر چه بیشتر  اهداف بانک تاکید کرد.

اصلان کریمی با تاکید بر اینکه اجرای وظایف به نحو احسن تکلیفی است که بر دوش ما گذاشته شده است، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های بسیار مناسب استان قم در بخش های اقتصادی و تولیدی، باید در بخش تسهیلات، بیشتر به سمت پرداخت تسهیلات اعتباری متمرکز شویم.

همچنین غلامرضا صادق زاده رئیس اداره امور شعب استان قم گزارشی از عملکرد این اداره امور شعب در بخش های اعتباری، وصول مطالبات و بازاریابی ارایه کرد و گفت: کنترل هزینه ها و پرداخت تسهیلات بهینه در شش ماه اول سال عملیاتی شده است.

در پایان این همایش نیز پانل پرسش و پاسخ با عضو هیات مدیره و مدیر امور شعب منطقه دو کشور برگزار شد.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در ادامه سفر خود به استان قم از گروه صنعتی لینا تولیدکننده فرآورده های ذرت حجیم شده با اشتغال زایی 1200 نفر، شرکت شیرین آفرینان خورشید ( مرداس) تولیدکننده انواع محصولات شکلات ژله و اسمارتیز و تولیدکننده بیش از ۲۰ درصد تولید شکلات کشور با اشتغال زایی۳۰۰ نفر و شرکت تولیدی صنعتی ایران انشعاب تولیدکننده ۳۰درصد کنتور کشور با اشتغال زایی ۳۳۰نفر بازدید کرد.

شاهباز در دیدار و گفت و گو با مدیران این شرکت ها گفت: یکی از برنامه های مدیران بانک در بازدید از استان ها، حضور در مراکز و شرکت های بزرگ است تا از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفته و از درخواست هایشان از شبکه بانکی اطلاع یابیم.

وی با بیان اینکه بانک ملی ایران با بهره گیری از منابع مالی مناسب به عنوان همراه مطمئن در خدمت تولیدکنندگان است، بر آمادگی این بانک جهت تامین نیازهای مالی شرکت های تولیدی تاکید کرد.

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: