عضو هیات مدیره بانک ملی ایران تاکید کرد: ضرورت فروش املاک مازاد و ادغام برخی شعب جهت ارتقای کیفیت خدمات دهی

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: در راستای کاهش هزینه ها، مدیریت نیروی انسانی و ارتقای کیفیت خدمات، ادغام برخی شعب و فروش املاک مازاد تملیکی بانک در دستور کار قرار گرفته است.

  • ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ ۱۴:۴۷:۰۰
  • 3832

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، برات کریمی در دومین روز از همایش بررسی عملکرد ادارات امور شعب منطقه دو کشور بانک در سمنان که با حضور مسعود خاتونی دیگر عضو هیات مدیره،اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه دو کشور و روسای ادارات امور شعب  این منطقه برگزار شد، کمک به بهبود وضع اقتصادی کشور و رشد و شکوفایی بانک را وظیفه مهم  فعلی تمامی ارکان بانک عنوان و تصریح کرد: این اهداف با جذب منابع ارزان قیمت، کاهش مطالبات معوق و برنامه ریزی صحیح امکان پذیر است.

وی انضباط مالی، تخصیص صحیح منابع، نظارت بر مصارف و سرکشی به واحدهای تولیدی و صنعتی با دیدگاه حمایتی را از جمله اقدامات ضروری  در بانک دانست.

کریمی ضمن تقدیر از برنامه نرم افزاری انتصابات اداره امور شعب استان خراسان رضوی، شایسته سالاری و انتصابات صحیح را موجب رشد و شکوفایی بانک عنوان کرد.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر لزوم توجه ویژه به گشایش اعتبارات اسنادی داخلی، اخذ کارمزد خدمات، افزایش درآمد غیرمشاع با رویکرد سودآوری و حمایت از واحدهای تولیدی ابراز کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تاکید وزیر اقتصاد، فروش املاک مازاد تملیکی بانک با جدیت پیگیری می شود.

در پایان همایش نیز پانل پرسش و پاسخ با حضور تنی چند از مسئولان ستادی بانک برگزار شد.

همچنین در این همایش از ادارات امور شعب استان های خراسان رضوی ، سیستان و بلوچستان و گلستان به عنوان ادارات امور شعب برتر منطقه دو کشور در سال ۹۶ و ادارات امور شعب استان های سمنان، کرمان و یزد به عنوان ادارات امور شعب برتر این منطقه در سال ۹۷ تقدیر شد.

ضمنا اداره امور شعب استان  مرکزی  در بخش گشایش LC داخلی ریالی و ادارات امور شعب استان های سمنان و یزد نیز در بخش بانکداری بین الملل به عنوان ادارات  امور شعب برتر منطقه معرفی  و تقدیر شدند.

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: