نگاه ویژه بانک ملی ایران در رفع مشکلات صنایع در کاشان

مراسمی با حضور محمد رضا حسین زاده مدیر عامل بانک ملی ایران ، امیر باقری معاون امور بانکی، وزارت امور اقتصادی و دارایی ، نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان و فعالان اقتصادی استان در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی شهرستان کاشان برگزار شد .

  • ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ ۱۰:۵۵:۰۰
  • 2059

حسین زاده در این مراسم که به منظور رسیدگی به وضعیت کارگاه ها و کارخانه های بزرگ صنعتی در کاشان برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش صنعتگران و صاحبان صنایع، کاشان را یکی از قطب های صنعتی کشور برشمرد و تاکید کرد: لازم است تا نگاه ویژه ای به این شهرستان داشته باشیم 
وی شرایط فعلی کشور را شرایطی خاص توصیف کرد و گفت: باید با تمام توان از تولید داخلی حمایت کرد و بدین منظور دولت در بسته اقتصادی جدید که در روزهای آینده منتشر خواهد کرد، نگاه ویژه ای به این موضوع داشته است .
مدیر عامل بانک ملی ایران در ادامه با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: همچنان روابط بانکی با سایر کشور ها برقرار بوده و حتی روابط کارگزاری با برخی کشور ها من جمله روسیه و ترکیه با ارز ریال امکان پذیر بوده و در این روش نیاز به دلار در معاملات کاهش یافته است .
حسین زاده با تاکید بر رفع مشکلات صنایع در کاشان، از تشکیل میز اختصاصی کاشان در اداره کل اعتبارات بانک ملی ایران جهت تسریع در رسیدگی به پرونده های این شهرستان و افزایش حدود اختیارات شعبه کاشان خبر داد .
در ابتدای مراسم ، ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و تولائی رئیس اتاق بازرگانی کاشان به تشریح وضعیت صنعت در شهر کاشان و مشکلات پیش آمده پس از خروج یکجانبه آمریکا از برجام و نوسانات نرخ ارز پرداخته و ضمن تقدیر از زحمات و حمایت های ویژه بانک ملی ایران از صاحبان صنایع، به بیان دغدغه ها و انتظارات این بخش پرداختند. ‌‌
در این سفر، موسوی زاده مدیر امور اعتباری، نصری رئیس اداره امور شعب استان اصفهان و جمعی از مسئولان بانک ملی استان، حسین زاده را همراهی می کردند.

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: