برگزاری جشنواره فجر جوانه ها ویژه کاربران کانون جوانه ها

کانون جوانه های بانک ملی ایران، به مناسبت ایام مبارک دهه فجر جشنواره عکسی با عنوان" جشنواره فجر جوانه ها" ویژه کودکان و نوجوانان، برگزار می کند.

  • ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 2727

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، کودک و نوجوانان علاقه مند، برای شرکت در این جشنواره می توانند عکسی از  خود با استفاده از پرچم و یا نمادی از پرچم کشور (مثل استفاده از رنگ های پرچم) در عکس، تهیه و به آیدی تلگرام @fajraneh ارسال کنند.

آثار دریافت شده پس از درج نام و کد، مجدد برای شرکت کنندگان ارسال می شود تا بتوانند با بازنشر عکس خود بازدید بیشتری به دست آورند و در نهایت کسانی که عکس آنها تعداد بازدید بیشتری داشته باشد، برنده این جشنواره خواهند بود.

در این جشنواره به 22 نفر از شرکت کنندگان که عکس آنها، بیشترین بازدید را داشته باشد مبلغ دو میلیون ریال به حساب آنها در بانک ملی ایران واریز خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند عکس های خود را از 12 تا 23 بهمن ماه به آیدی معرفی شده ارسال و تا تاریخ 28 بهمن جهت بازدید بیشتر عکس خود تلاش کنند.

عکس های ارسالی باید علاوه بر رعایت شئون اسلامی و ایرانی، وضوح تصویر، امکان چاپ و استفاده در شبکه های اجتماعی را داشته باشند و همچنین استفاده از نرم افزار جهت تغییر عکس مجاز نمی باشد.

کودکان و نوجوانانی که علاقه مند به حضور در کانون جوانه های بانک ملی ایران هستند می توانند به سایت کانون به آدرس kids.bmi.ir مراجعه و بعد از عضویت در سایت به دو صورت اینترنتی و یا حضوری افتتاح حساب نمایند و از مزایای این کانون استفاده کنند.

 

 


دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: