رونمایی از اوراق تسهیلات مسکن در صدر اخبار این هفته بانک ملی ایران

در هفته ای که گذشت رونمایی از طرح ویژه مسکن و تسهیلات پرداختی ازدواج در صدر اخبار پربازدید بانک ملی ایران قرار داشت.

  • ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 8930

 


طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران رونمایی شد

مدیرعامل بانک ملی ایران با اعلام جزئیات طرح ویژه مسکن این بانک که به منظور کمک به خانه دار شدن مردم عملیاتی می شود، گفت: این طرح از روز پنج شنبه در همه شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور قابلیت اجرا شدن دارد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا حسین زاده در مراسم رونمایی از طرح ویژه مسکن بانک خود با بیان این که بانک ملی ایران تلاش  می کند با ارائه این طرح، مشکل بخشی از مردم را که آرزوی خانه دار شدن دارند حل کند، افزود: دریافت این تسهیلات منافاتی با دریافت تسهیلات قبلی از بانک ملی ایران یا سایر بانک ها برای خرید یا ساخت مسکن ندارد.

وی اظهار کرد: در طرح شماره یک بانک ملی ایران، متقاضیان می توانند با سپرده گذاری هر182 میلیون ریال، به ازای هر یک ماه ماندگاری، یک برگ اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن دریافت کنند که هر برگ اوراق قابلیت تبدیل شدن به پنج میلیون ریال تسهیلات با نرخ سود 17.5 درصد را دارد.

حسین زاده ادامه داد: در این طرح به مبلغ سپرده مشتریان 10 درصد سود سالیانه تعلق می گیرد.

مدیرعامل بانک ملی ایران با تشریح طرح شماره دو تسهیلات مسکن گفت: در این طرح متقاضیان با سپرده گذاری هر 223 میلیون ریال، در مرتبه نخست به ازای سه ماه ماندگاری یک برگ اوراق و پس از آن ماهیانه یک برگ اوراق دریافت خواهند کرد، اما نرخ سود سپرده در این طرح 12 درصد است.

به گفته وی، حداقل مانده تعیین شده برای افتتاح حساب در هر دو طرح، 160 میلیون ریال و سقف اقساط این تسهیلات حدود 10 میلیون ریال در ماه است.

حسین زاده در ادامه با بیان این که هر یک برگ اوراق گواهی مسکن معادل پنج میلیون ریال تسهیلات است، اظهار کرد: مشتری می تواند پس از دوره های مشخص، اوراق خود را به صورت تسهیلات از بانک دریافت کرده و یا اصل اوراق را با نرخ روز در فرابورس معامله کند.

به گفته وی، این طرح علاوه بر این که قدرت تهیه مسکن را میان عموم جامعه افزایش داده و به رونق بازار کمک می کند، نرخ اوراق گواهی مسکن را نیز تعدیل خواهد کرد.

مدیرعامل بانک ملی ایران در پاسخ به این سوال که وثیقه مورد نیاز برای این تسهیلات چیست، گفت: به صورت طبیعی می توان سند خانه را به عنوان وثیقه در اختیار بانک قرار داد، اما بنا به شرایط، این موضوع قابل تغییر است.

حسین زاده افزود: سقف تسهیلات انفرادی در تهران به ازای هر نفر 600 میلیون ریال به همراه 100 میلیون ریال تسهیلات جعاله است و زوجین می توانند تا سقف یک میلیارد و 200میلیون ریال از این تسهیلات استفاده کنند.

وی اظهار کرد: سقف تسهیلات مسکن بانک ملی ایران در مراکز استان و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت برای زوجین 800 میلیون ریال و در سایر مناطق شهری 600 میلیون ریال است. همچنین سقف میزان تسهیلات جعاله در این مناطق همچنان 100 میلیون ریال است.

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به این که دوره بازپرداخت این تسهیلات حداکثر 12 سال و دوره بازپرداخت تسهیلات جعاله حداکثر 3 سال است، ادامه داد: اوراق گواهی حق تقدم مسکن بانک ملی ایران از تاریخ صدور به مدت دو سال اعتبار دارند و حداکثر یک ماه پس از پایان مهلت انقضای اوراق، امکان دریافت تسهیلات مسکن از طریق شعب بانک میسر است.

 


تسهیلات ازدواج پرداختی بانک ملی ایران از مرز 170 هزار فقره عبور کرد

بانک ملی ایران به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج سرعت داده، به طوری که تنها در ماه آبان بیش از 19 هزار فقره از این تسهیلات در واحدهای مختلف بانک پرداخت شده است.

تعداد کل تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداختی بانک در هشت ماه نخست امسال 170 هزار و 403 فقره بوده است، در حالی که در هفت ماه نخست 151 هزار و 273 فقره از این تسهیلات پرداخت شد.

بانک ملی ایران تا پایان آبان ماه بیش از 17 هزار و 795 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخته است.

به تازگی بانک مرکزی به سبب پرداخت بیشترین سهم از میزان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در طول اجرای طرح ضربتی از بانک ملی ایران تقدیر کرد.

این بانک 71 هزار و 806 فقره از مجموع 520 هزار تسهیلات قرض الحسنه ازدواج طی دوره اجرای طرح ضربتی را پرداخت کرده است.

طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از ابتدای مردادماه امسال تا 15 مهرماه اجرایی و طی آن هفت هزار و 832 میلیارد و 965 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از سوی واحدهای بانک ملی ایران در سراسر کشور پرداخت شد.

در حال حاضر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هر یک از زوجین مبلغ 100 میلیون ریال است.

 


110 هزار قطعه سکه در حراجی های بانک کارگشایی فروخته شد

رئیس بانک کارگشایی از فروش بیش از 110 هزار قطعه سکه طی حراجی های اخیر خبر داد.

مسعود سلیمانی در گفت و گو با روابط عمومی بانک ملی ایران با بیان این که 16 حراج برگزار شده در دوره اخیر،  نرخ سکه را در بازار به خوبی کنترل کرده است، اظهار کرد: تنها در حراج روز دوشنبه سه هزار قطعه نیم سکه و پنج هزار و 100 قطعه سکه تمام بهار آزادی به فروش رفت.

به گفته وی، بالاترین نرخ فروش سکه تمام بهار آزادی در حراج روز دوشنبه یک میلیون و 492 هزار تومان بوده است.

سلیمانی با تاکید بر این که بانک کارگشایی حراج سکه را همچنان ادامه خواهد داد، گفت: کارشناسان معتقدند در صورت عدم حراج، نرخ سکه می توانست تا یک میلیون و 700 هزار تومان نیز افزایش یابد.

 


استقبال گسترده صادرکنندگان از خرید ارز توسط شعب بانک ملی ایران

عضو هیات مدیره و معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران گفت: اکنون تعدادی از شعب خارجی بانک ملی ایران اقدام به خرید ارز از صادرکنندگان به نرخ روز می کنند که این اقدام بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

غلامرضا پناهی در گفت و گو با روابط عمومی بانک ملی ایران با بیان اینکه اکنون امکان خرید ارز حاصل از صادرات در چند شعبه خارج از کشور  بانک ملی ایران فراهم شده است، افزود: در حوزه بین الملل روابط با کارگزاری ها به طور مستمر و رو به جلو حرکت می کند. همچنین فعالیت های بانک هم در حوزه سرویس دهی به مشتریان در بخش بین الملل نیز روند رو به رشدی دارد و در واقع این روند نسبت به گذشته چندین برابر شده است.

وی تصریح کرد: روشی که اخیرا برخی واحدها در خارج از کشور به کار گرفته اند، بحث خرید ارز حاصل از صادرات است که میربیزینس بانک ما در روسیه، شعب بانک در عراق، شعبه هامبورگ و پاریس می توانند ارز را خریداری کنند.

پناهی با تاکید بر اینکه با این سرویس صادرکنندگان می توانند بدون نگرانی وجوه حاصل از صادرات خود را دریافت نمایند، ادامه داد: صادرکننده می تواند از خریدار محصولات خود بخواهد تا ارز حاصل از صادرات را به حساب های بانک ملی ایران واریز کرده و سپس ارز را به نرخ بازار در مقابل ریال به بانک بفروشد.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران تاکید کرد: روند آماری از شعب برای خرید ارز حاصل از صادرات نشان می دهد که صادرکنندگان در این زمینه استقبال کرده اند چرا که فروش ارز به سیستم بانکی می تواند امنیت بسیاری برای آنها به جهت ورود امن ارز به کشور و دریافت وجه آن به نرخ بازار داشته باشد.

وی بیان کرد:  همچنین سرویس هایی در بخش گشایش اعتبارات اسنادی، صدور حواله های ارزی جهت واردات کالا و صدور حواله برای بیماران و یا افرادی که فرزندانشان در خارج از کشور هستند، برقرار کرده ایم.

پناهی  با اشاره به فعالیت شعب هامبورگ و پاریس درخصوص تامین مالی برخی از اعتبارات مدت دار عنوان کرد: این شعب در جهت تسهیل واردات کالا اخیرا شروع به اجرای شیوه تامین مالی اعتبارات اسنادی مدت دار کردند و مشتریانی که گشایش اعتبارات اسنادی مدت دار از ایران دارند، می توانند پول را به ذینفع بدهند و بعدا در سر رسید از بانکی که ال سی گشایش کرده، وجه خود را دریافت کنند.

 


«بانک آفیسر»، خدمتی بی سابقه در بانک ملی ایران

شاید این ایده که شما در خانه بنشینید و یک نفر در شعبه کارهای بانکی شما را انجام بدهد خیلی رویایی به نظر برسد، اما بانک ملی ایران این ایده را با طرح «بانک آفیسر» کاملا عملیاتی کرده است.

بارها شنیده شده که در نظام های بانکی پیشرفته دنیا، مشتریان به حضور در شعب بانک نیازی ندارند و یا نیازهای بانکی آنها به صورت غیرحضوری برآورده می شود.

بانک ملی ایران نیز با توجه به نیاز مشتریان برای کاهش مراجعه حضوری به شعب، خدمت جدید «بانک آفیسر» را ارایه کرده تا مشتریان بتوانند با کمک آن در هر ساعت از شبانه روز نیازهای بانکی خود را رفع کنند.

بانک ملی ایران در این طرح که می توان از آن به عنوان انقلابی در نظام بانکی نام برد و حاصل مطالعه کارشناسی و مشاهده حضوری بانک های بزرگ و معتبر جهان است، رابط های بانک در «بانک آفیسر» را از میان نیروهای نخبه و توانمند خود انتخاب کرده و دوره های آموزشی فنی برای آنها تدارک دیده است.

این نیروها  به عنوان "اکانت آفیسر" ویژه مشتری رابط میان شعبه و مشتری بوده و موظف اند تمام نیازهای مشتری از مشاوره گرفته تا رسیدگی به امورات بانکی را انجام دهند. همچنین اکانت آفیسر موظف است اطلاعات و کمک های لازم را نیز در اختیار مشتری بگذارد .

ارتباط میان مشتریان و «اکانت آفیسر» از طریق پیام رسان «بله» انجام می شود. در پایان هر بار ارتباط نیز مشتری می تواند به نحوه خدمت رسانی «اکانت آفیسر » امتیاز بدهد.

طرح «بانک آفیسر» دقیقا در راستای تکریم و افزایش رضایت مشتریان اقدام می کند و گامی تازه و جدی است برای این که نام بانک ملی ایران را در نظام بانکی کشور همچنان پیشرو و سربلند نگه دارد.

 


نیکوکاری هدفمند را با «بام» تجربه کنید

سامانه «بام» بانک ملی ایران امکانی را در اختیار خیرین قرار داده که محل هزینه کرد مبالغ پرداختی را خودشان تعیین کنند.

در روش های سنتی پرداخت صدقات یا مبالغی که به منظور مصرف در امور خیریه در نظر گرفته شده است، خیرین مبلغ مد نظر را به صندوق یا مراکز مشخص ارائه کرده و محل مصرف آن را به نهاد مربوطه واگذار می کنند.

با این حال سامانه «بام» که خدمات متنوع مالی از جمله «نیکوکاری» در آن قابل انجام است، امکان تازه ای برای مشتریان بانک ملی ایران فراهم کرده است.

در این روش، کاربر «بام» با استفاده از منوی «نیکوکاری» می تواند از میان 18 سازمان، یکی را برای واریز وجه در نظر بگیرد. از سوی دیگر، برخی سازمان ها مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) این امکان را فراهم کرده اند که خیرین حتی محل دقیق مصرف مبلغ به همراه استان مورد نظرشان را نیز انتخاب کنند.

این روش منحصر به فرد در سامانه «بام» قابل دسترسی بوده و مورد استقبال مشتریان نیز قرار گرفته است.

 


12 کانکس جدید اهدایی بانک ملی ایران به کرمانشاه رسید

بانک ملی ایران در ادامه کمک رسانی های خود به مردم زلزله زده کرمانشاه، 12 دستگاه کانکس 10 متری به این مناطق ارسال کرد.

هزینه خرید این تعداد کانکس به ارزش 450 میلیون ریال توسط همکاران اداره امور شعب استان همدان بانک ملی ایران تامین شده است.

محمد طوماسی رئیس اداره امور شعب استان همدان بانک ملی ایران در مراسم اهدای این کانکس ها که در دفتر بهزاد جلیلیان رئیس اداره امور شعب استان کرمانشاه بانک برگزار شد، از آمادگی اداره متبوع خود برای ادامه کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده خبر داد و گفت: همه امکانات و تجهیزات برای مساعدت به این منظور آماده است.

 


افتتاح یک طرح بزرگ صنعتی با مشارکت بانک ملی ایران

خط تولید کنسانتره شرکت صنعتی و معدنی توسعه ملی از شرکت های تابعه گروه توسعه ملی با حضور معاون اول رییس جمهور و با مشارکت بانک ملی ایران افتتاح شد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و رییس ستاد اقتصاد مقاومتی در مراسم افتتاح این خط تولید که با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و تنی چند از مسئولان برگزار شد، ضمن تقدیر از گروه توسعه ملی برای حمایت از طرح مذکور گفت: ما در اقتصاد مقاومتی به دنبال زنده کردن توانمندی ها هستیم و این پروژه در مدت بسیار کمی به بهره برداری رسید که این امر به خاطر سرمایه گذاری ها و حمایت های گروه توسعه ملی و همچنین مدیران توانمند و کارشناسان این پروژه است که از دوستان خوب ما هستند.

خداداد غریب پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی نیز با تاکید بر اینکه سرانه مصرف حدود ۲۴۰ کیلوگرم فولاد در ایران، بیانگر ورود کشور به جرگه کشورهای در حال پیشرفت است، گفت: چشم انداز صنعت فولاد کشور۸۰ میلیون تن تولید کنسانتره و گندله و ۵۴ میلیون تن آهن اسفنجی است که سنگان پایتخت سنگ آهن ایران با تولید ۱۷.۵ میلیون تن کنسانتره و گندله در مجموع ۲۲ درصد از بازار فولاد را در اختیار دارد و این سندی زرین از کتاب افتخارات دولت تدبیر و امید در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری های انجام شده در این طرح تصریح کرد: سرمایه گذاری در واحد تولید کنسانتره و گندله سازی شرکت صنعتی و معدنی توسعه ملی، حدود دو هزار و 61  میلیارد تومان در بخش های ماشین آلات، تجهیزات، تاسیسات و ساختمان و با احتساب سرمایه گذاری های زیرساختی بوده که مبلغ دو میلیارد و 211 میلیون تومان یوان به صورت ارزی و بالغ بر هزار میلیارد تومان به صورت ریالی است.

وی افزود: این مجتمع در زمینی به مساحت ۸۰ هکتار احداث شده که با توجه به نامگذاری سال ۱۳۹۶ توسط مقام معظم رهبری به سال “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” مفتخریم شاهد افتتاح خط تولید کنسانتره آهن به میزان ۲.۵ میلیون تن در سال در فاز اول باشیم.

غریب پور تاکید کرد: فاز دوم خط تولید گندله سازی به میزان ۲.۵ میلیون تن در سال در نیمه اول سال ۱۳۹۷ به بهره‌برداری خواهد رسید که جمعاً ۵ میلیون تن کنسانتره به ۵ میلیون تن محصول گندله تبدیل می شود.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی بیان کرد: میزان اشتغالزایی مستقیم این طرح در فاز اول ۵۰۰ نفر و  در مجموع فاز اول و دوم یک هزار و 100 نفر و میزان اشتغالزایی غیرمستقیم بالغ بر سه هزار نفر است.

وی گفت: امیدواریم گروه توسعه ملی به همت کارکنان، مدیران و متخصصان پر تلاش و حمایت های همه جانبه دولت تدبیر و امید و بانک ملی ایران بیش از پیش گام های بلند و مؤثری در جهت توسعه پایدار و همه جانبه ایران اسلامی بردارد.

لازم به ذکر است این پروژه ظرف مدت ۳۲ ماه به بهره برداری رسیده و در زمینه مصارف انرژی از قبیل آب، برق و گاز ۱۵ درصد نسبت به واحد های مشابه صرفه جویی بیشتری دارد.

 


قدردانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر از بانک ملی ایران

معاون دولت در ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور فعالیت شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک ملی ایران را خوب توصیف و از تلاش‌های صورت گرفته در این شورا قدردانی کرد.

مهدی هاشمیان در جلسه ای که با حضور مرویان دبیر ستاد  امر به معروف و نهی از منکر، بارانی رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک ملی ایران و حسینی دبیر این شورا در بانک ملی ایران برگزار شد، با تاکید بر اینکه تقویت احساس مسئولیت میان کارکنان از برنامه‌های اصلی ستاد امر به معروف است، گفت: هر چه احساس مسئولیت بیشتر باشد، کارکنان نسبت به سازمان و برند آن حساسیت بیشتری داشته و از آسیب دیدن آن جلوگیری می‌کنند.

وی ادامه داد: بر همین اساس برنامه ها باید در راستای مسئولیت پذیری کارکنان تدوین و اجرا شوند تا با تأثیرگذاری بیشتر، دوستی بین کارکنان افزایش یابد و در جهت تقویت یکدیگر تلاش کنند.

هاشمیان اضافه کرد: در این صورت است که معروفات گسترش پیدا می‌کند و مهم‌ترین جلوه آن احساس مسئولیت نسبت به تمام سازمان و حتی چک کردن یک شیرآب است.

معاون دولت در ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با توجه به تصویب و ابلاغ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد که از ظرفیت‌های قانونی جهت گسترش امر به معروف و نهی از منکر بهره‌برداری شود.

در این نشست بارانی رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک ملی ایران ضمن تشریح عملکرد این شورا، بر لزوم گسترش این فریضه به ویژه در زمینه پاسخگویی محترمانه به مردم و ارباب رجوع تأکید کرد.

در پایان نیز درخصوص همکاری متقابل و برخی اقدامات مشترک فی ما بین بحث و تبادل نظر شد.

 


شعب بانک ملی ایران در مقابل حوادث طبیعی مقاومند

یکی از نگرانی های مردم این است که پس از وقوع حوادثی مانند زلزله، آیا می توانند به اسناد و اموال خود دسترسی پیدا کنند؟

صندوق امانات بانک یکی از مراکز امن برای نگهداری اسناد، اوراق بهادار، اموال گران بها و امثال آن است.

از سوی دیگر هر شعبه بانک، نگهدارنده اموال عمومی از جمله اسکناس، دستگاه های خودپرداز و سایر امکاناتی است که متعلق به مردم و سپرده گذاران است.

وقوع زلزله های اخیر در کشور که بزرگترین آن در منطقه کرمانشاه بود، خوشبختانه هیچ خسارت قابل توجهی به شعب بانک ملی ایران در آن منطقه وارد نکرد. این نشان می دهد شعب بانک ملی ایران در مقابل زلزله تا حد قابل قبولی مقاومند، به طوری که هم اموال عمومی و هم اموال شخصی مشتریان را به خوبی محافظت می کنند.

بانک ملی ایران به مشتریان پیشنهاد می کند اموال و اسناد ارزشمند خود را در صندوق امانات شعب نگهداری کنند تا در صورت وقوع هر گونه حادثه از جمله زلزله، سیل یا آتش سوزی، آسیبی به آنها نرسد.

اکنون 83 شعبه بانک ملی ایران در سراسر کشور دارای 117 هزار و 210 صندوق اجاره ای هستند که از این تعداد 24 شعبه در تهران قرار دارند.

از آنجا که این صندوق ها دارای ظرفیت محدود بوده و تقاضا برای دریافت آنها بالاست، بنابراین شعب طبق ضوابطی خاص از جمله داشتن حساب بانکی فعال در آن شعبه، صندوق ها را واگذار می کنند.

 


به پیام رسان «بله» بله بگویید!

هر چه زمان به جلوتر می رود، لزوم استفاده همگانی و فراگیر شدن استفاده از پیام رسان های بومی بیشتر حس می شود.

پیام رسان های خارجی شاید در ابتدا جذاب به نظر برسند، اما سوء استفاده آنها از اطلاعات کاربران کم و بیش در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در شرایطی که کشور با چالش های فضای مجازی دست و پنجه نرم می کند، طبیعی است که استفاده از یک پیام رسان امن داخلی می تواند بسیار مورد استقبال قرار بگیرد و نگرانی های رایج در این حوزه را از بین ببرد.

اما با وجود چندین پیام رسان داخلی، کدام یک می تواند بیش از همه نیازهای مخاطبان را برآورده کند؟

واقعیت این است که کارکرد همه پیام رسان ها تقریبا یکسان است و حداکثر تفاوت می تواند در شکل ظاهری یا عملکردهای موردی آنها باشد، اما پیام رسان «بله» یک قابلیت منحصر به فرد دارد.

این پیام رسان علاوه بر ارائه ی همه خدمات معمول از جمله گفتگو، ایجاد کانال و گروه، استفاده از استیکر و بازو (بات)، امکان ارائه خدمات بانکی را نیز دارد.

پرداخت قبض موبایل، خرید شارژ، عملیات کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو و پرداخت عوارض خروج از جمله خدمات بانکی است که اکنون بر روی پیام رسان «بله» ارائه می شود.

«بله» یک پیام رسان بومی است که با حمایت بانک ملی ایران توسعه یافته و هم اکنون علاوه بر دو بستر اندروید و آی او اس، نسخه دسکتاپ آن نیز قابل دسترسی است.

 


 

در پانزدهمین دوره مسابقات المپیاد شبکه بانکی کشور صورت گرفت؛قهرمانی تیم فوتسال بانک ملی ایران برای پنجمین سال پیاپی

پانزدهمین دوره مسابقات فوتسال المپیاد شبکه بانکی کشور با قهرمانی تیم بانک ملی ایران برای پنجمین سال پیاپی به پایان رسید.

پانزدهمین دوره مسابقات فوتسال المپیاد شبکه بانکی کشور از دوم دی ماه به مدت یک هفته برگزار شد و تیم بانک ملی ایران توانست در حضور 11 تیم شرکت کننده عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

تیم فوتسال بانک ملی ایران در بازی پایانی توانست تیم بانک رفاه را با نتیجه دو بر یک مغلوب کند و بدین ترتیب رکورد جدیدی برای کسب عنوان قهرمانی پیاپی در این المپیاد ثبت شد.

برات کریمی عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، تماشاگر مسابقات پایانی این رقابت ها بود و تیم فوتسال بانک را همراهی می کرد.

 


افتتاح باشگاه بازسازی شده امور شعب غرب تهران

باشگاه ورزشی اداره امور شعب غرب تهران پس از بازسازی و تجهیز مجدد با حضور برات کریمی عضو هیات مدیره، محمد نور آزادی مدیر امور شعب تهران، جمعی از مدیران و روسای دوایر امور غرب تهران افتتاح شد.

پس از افتتاح این باشگاه و بازدید از شعبه میدان استاد معین, برات کریمی در جلسه ای که با حضور رییس اداره امور شعب غرب تهران، روسای حوزه ها، کارشناسان و روسای دوایر اداره امور و روسای شعب این اداره و همچنین نمایندگان اداره کل بازرسی برگزار شد، با اشاره بر اهمیت منطقه غرب تهران گفت: غرب تهران با توجه به وسعت و پهناوری این منطقه و مجاورت آن با دو فرودگاه بزرگ از مناطق حائز اهمیت برای بانک ملی ایران است.

این عضو هیات مدیره با تاکید بر لزوم  برخورد شایسته و توام با صبر در برابر مشتریان، اظهار کرد: تلاش همه ما در جهت سود آوری و اعتلا و سرافرازی نام بانک ملی ایران است و به همین منظور باید رفتار هایی در شان بانک ملی ایران همیشه داشته باشیم.

کریمی در پایان صحبت های خود از همکاران این منطقه درخواست کرد تا همه تلاش خود را برای وصول مطالبات معوق در سه ماهه پایانی سال به کار بندند.

در ابتدای این جلسه رییس اداره امور شعب غرب تهران به تشریح آمارها و عملکرد این اداره پرداخت.

 


فوتسالیست های قهرمان بانک ملی ایران تقدیر شدند

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در مراسمی از فوتسالیست های بانک که در پانزدهمین دوره مسابقات المپیاد شبکه بانکی کشور برای پنجمین سال پیاپی قهرمان شدند، تقدیر کرد.

برات کریمی در این مراسم با بیان این که بانک، ورزش کردن را نه فقط برای مدال آوری بلکه برای سلامت کارکنان مهم می داند، گفت: کارمند سالم، خدمت خوب به مشتری ارائه می دهد و در نتیجه رضایت مشتری نیز جلب خواهد شد.

وی افزود: بانک ترجیح می دهد برای سلامت همکاران در بخش ورزش هزینه کند، تا این که چندین برابر آن را برای درمان آنها مصرف کند، بنابراین ورزش یکی از اولویت های اصولی بانک ملی ایران است.

کریمی با بیان این که ورزشکاران بانک از بهترین نیروها هستند، اظهار کرد: تلاش ما این است که امکانات ورزشی و سرانه تخصیص یافته به ورزشکاران بانک افزایش یابد تا دغدغه کارکنان در این زمینه برطرف شود.

مهدی لطیفی رئیس اداره کل رفاه و درمان بانک ملی ایران نیز در این مراسم با بیان این که ورزشکاران بانک در این مسابقات خوش درخشیدند، گفت: برای توسعه خدمات رسانی به ورزشکاران بانک برنامه های خوبی تدارک دیده شده که به مرور عملیاتی خواهد شد.

در ادامه، مسئولان تیم و تعدادی از ورزشکاران، مسائل و نیازهای خود را با عضو هیات مدیره بانک در میان گذاشتند.

پانزدهمین دوره مسابقات فوتسال المپیاد شبکه بانکی کشور از دوم دی ماه به مدت یک هفته برگزار شد و تیم بانک ملی ایران توانست در حضور 11 تیم شرکت کننده عنوان قهرمانی را از آن خود کند. تیم فوتسال بانک ملی ایران در بازی پایانی توانست تیم بانک رفاه را با نتیجه دو بر یک مغلوب کند و بدین ترتیب رکورد جدیدی برای کسب عنوان قهرمانی پیاپی در این المپیاد ثبت شد.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: