بازدید مسئولان وزارتخانه های صنعت معدن و تجارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی از شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران

تنی چند از مسئولان وزارتخانه های صنعت،معدن و تجارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از نمایندگان تشکل های صنعت چاپ از بخش های مختلف شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران بازدید کردند.

  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 4765
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مسئولان مذکور ضمن آشنایی با فعالیت های مختلف شرکت چاپ و نشر بانک، از اقدامات و دستاوردهای این شرکت تقدیر کردند.
مدیر عامل شرکت چاپ و نشر این بانک در جریان بازدید امین عارف نیا مشاور و مدیر کل دفتر وزارتی و خسرو طالب زاده مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، پروین نباتی مدیر کل دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت٫ معدن و تجارت و نمایندگان تشکل های صنعت چاپ از این شرکت گفت: شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران با استفاده از نیروی متخصص و دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارد توانسته است محصولاتی با سطح ایمنی بالا را به تولید برساند.
رضا منصوری در جریان این بازدید تاکید کرد: این چاپخانه تعرفه های انتخاباتی را به چاپ می رساند که از نظر امنیتی از حساسیت بالایی برخوردارند. علاوه بر این انواع کارت های شناسایی و هویتی ،کارت های اعتباری، چک های بانکی و ... توسط چاپخانه بانک ملی ایران چاپ و تولید می شوند.
منصوری گفت:این چاپخانه همچنین نسخه های نفیسی از متون ادبی و قرآن کریم را با کیفیت بالا به چاپ رسانده است.

آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: