تاکید کریمی عضو هیأت مدیره بر رعایت اخلاق حرفه ای در تعامل با مشتریان

همایش یک روزه بررسی عملکرد اداره امورشعب گلستان با حضور برات کریمی عضو هیات مدیره بانک ملی ایران به همراه مدیران و مسئولان اداره امورشعب، معاونان شعب و روسای دوایر صندوق و سپرده ها برگزار شد .

  • ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 6664
کریمی با اشاره به نزدیکی سال نو بر لزوم مغتنم شمردن فرصت خدمت به خلق به عنوان یک نعمت الهی و گره‌گشایی از مشکلات مردم تاکید کرده و افزود: به لطف خداوند ودر سایه اعتماد روزافزون مردم که صاحبان اصلی و سهامداران واقعی بانک ملی ایران هستند، شرایط این موسسه عظیم اقتصادی از هر حیث در وضعیت مطلوبی قرار دارد.
عضو هیات مدیره، رعایت اخلاق حرفه ای  در تعاملات با مشتریان و حتی بدهکاران را ضروری دانست و اظهار داشت: در مقوله وصول مطالبات غیرجاری باید با داشتن نگاه مثبت و با رویکرد مساعدت به مشتریان و متناسب با ظرفیت و پتانسیل هر منطقه عمل نمود.
کریمی رعایت اخلاق حرفه ای را باعث افزایش اعتماد مشتریان و ارائه تصویر مثبت از سازمان به جامعه خواند و گفت: اخلاق حرفه‌ای باید به شکل رفتار سازمانی در بین همه کارکنان نهادینه شود و نمود یابد که در این صورت،نشاط و اقبال عمومی ،سودآوری برای سازمان و رونق و توسعه اقتصادی را در پی خواهد داشت.
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران حرکت به سوی مدیریت ترازنامه، بهبود شاخص های مالی و نهایتاً کسب سود از طریق درآمدهای غیرمشاع را ضروری و سیاست راهبردی بانک در سال آینده دانست و در این زمینه انجام اقداماتی نظیر بودجه ریزی عملیاتی برای واحدها در تمامی سطوح سازمان و توجه ویژه به اصل هزینه- فایده به عنوان یک عامل مهم و تعیین کننده در هر موسسه اقتصادی را مهم توصیف کرد.
در ابتدای این همایش خانعلی رشیدی رئیس اداره امورشعب استان گلستان گزارشی از عملکرد این اداره امور شعب ارائه داد.
کریمی در این سفر از شعبه خیابان شهید بهشتی گرگان نیز بازدید کرد.
آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: