با حضور تنی چند از مسئولان ارشد بانک همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب استان ایلام برگزار شد

همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب استان ایلام با حضور برات کریمی و غلامرضا پناهی از اعضای هیأت مدیره بانک، حسین بارانی معاون منابع انسانی، عباس شفیعی معاون پشتیبانی، محمد نورآزادی مدیر امور منطقه یک کشور، رئیس و دیگر مسئولان این اداره امور شعب برگزار شد.

  • ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 11201
کریمی در این همایش طی سخنانی اظهار داشت: بانکداری در مقطع کنونی با چالش‌های متعددی مواجه است که یکی از این چالش‌ها سودآوری عملیات بانکی می‌باشد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه اهم سیاست‌های مالی بانک در سال 96 بسوی سودآوری خواهد بود، افزود: کسب درآمدهای مشاعی در این رابطه بیشتر مورد توجه و اهمیت قرار خواهد داشت. عضو هیأت مدیره همچنین با توجه به اهمیت وجود مشتری برای بانک تاکید کرد: باید در حفظ حرمت مشتریان کوشا باشیم و با احترام و تکریم آنان باید کاری کنیم مشتریان بصورت انحصاری به بانک ملی علاقه داشته باشند.
کریمی در خصوص ارتقاء جایگاه شغلی کارکنان نیز اظهار داشت: شعب با تلاش و کوشش می‌توانند با ارتقا درجه شعبه زمینه ارتقا و پیشرفت همکاران را فراهم آورند.
 پناهی دیگر عضو هیأت مدیره نیز در این همایش اظهار داشت: سختی ها و مقاومت مردم ایلام در دوران دفاع مقدس بی نظیر بوده ، چنانکه مقام معظم رهبری و سایر مسئولین ارشد نظام به آن اشاره داشته و به نیکی از مردم ایلام یاد نموده اند و امیدواریم آنگونه که شایسته این مردم می باشدبتوانیم خدمت انجام بدهیم .
وی افزود: بانک‌ها با حمایت از تولید کنندگان واقعی و حمایت از صنایع دستی در استان سهم زیادی در بهبود وضعیت کنونی می توانند داشته باشند.
در ادامه همایش، بارانی به ویژگی‌های خاص استان ایلام اشاره و ازتلاش‌های صادقانه همکاران تقدیر کرد.
 نورآزادی نیز در این همایش با تقدیر از تلاش‌های همکاران اداره امور شعب در جهت افزایش منابع اظهار امیدواری کرد ساختمان جدید اداره امور شعب استان با بذل توجه مدیریت بانک به زودی ساخته و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
در ابتدای این همایش علی اشرف یوسفی رئیس اداره امور شعب استان ایلام گزارشی از عملکرد این اداره امور شعب بیان و در پایان، جلسه با پرسش و پاسخ همکاران و در فضایی صمیمی خاتمه یافت.
آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: