ارائه امکانات جدید در سامانه بام بانک ملی ایران

بانک ملی ایران امکانات جدیدی را در سامانه بام ارائه کرد.

  • ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 44760
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، امکان ورود دو مرحله ای یکی از موارد مهم امنیتی در این سامانه بوده که در صورت انتخاب این خدمت توسط مشتریان، پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، کد یکبار مصرف از طریق پیامک برای مشتریان ارسال می شود و کاربر با وارد کردن شناسه کاربری و رمز عبور به همراه این کد، به صورت کاملا امن می تواند به سامانه وارد شود .
همچنین قابلیت پرداخت اقساط تسهیلات از دیگر امکانات جدید این سامانه بوده که این خدمت برای آسان نمودن روند باز پرداخت اقساط توسط مشتریان ارائه شده است.
انتقال پول دسته ای، انتقال کارت به کارت دسته ای، واریز وجه به حساب های خیریه، راهنمای خودکار برنامه ها، انتقال پول مستمر و تهیه صورتحساب تلفیقی از دیگر امکانات به روز شده این سامانه می باشد .
بام، سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملی ایران دارای مزیت های منحصر به فردی در بانکداری الکترونیک می‌باشد. مشتریانی که عضو سامانه پیامکی بانک ملی ایران (ساپتا) هستند، بدون نیاز به مراجعه به شعب می توانند عضویت خود را در سامانه بام ثبت و فعال کنند.
همچنین برای عضویت سایر مشتریانی که عضو سامانه پیامکی (ساپتا) نیستند ، ضرورت دارد با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور اقدام به تکمیل فرم مربوطه و عضویت در این سامانه کنند.
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: