تخصیص 300 میلیون تومان تسهیلات بانکی به واحدهای صنفی ساختمان پلاسکو

دکتر ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی و دکتر محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران در محل سانحه ساختمان پلاسکو حضور یافته و از تلاش های شبانه روزی و بی وقفه آتش نشانان، امدادگران و دیگر نیروهای دست اندرکار، قدردانی و تشکر کرده و برادامه همکاری شبکه بانکی و بویژه بانک ملی ایران و بیمارستان این بانک تاکید کردند.

  • ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 11663
رئیس کل بانک مرکزی و مدیر عامل بانک ملی ایران همچنین با حضور در بیمارستان بانک ملی ایران از چگونگی روند خدمات درمانی به مجروحان و فعالیت های پشتیبانی از گروه های امدادی حادثه ساختمان پلاسکو بازدید کردند. 
براساس این گزارش با توجه به همجواری ادارات مرکزی این بانک به محل حادثه، بیمارستان بانک ملی ایران به حالت آماده باش درآمده و امکانات و تجهیزات ویژه بیمارستانی و اداری در خدمت درمان مصدومان و پشتیبانی (اسکان و تغذیه) امدادگران و نیروهای انتظامی قرارگرفت. 
همچنین در جلسه ای که با حضور دکتر سیف رئیس کل بانک مرکزی و دکترحسین زاده رئیس شورای هماهنگی بانک ها برگزار شد مقرر گردید توسط شبکه بانکی کشور به هر واحد‌ صنفی حادثه دیده مبلغ 300 میلیون تومان تسهیلات به منظور راه اندازی مجدد کسب وکار پرداخت شود.
جزئیات بیشتر درخصوص تسهیلات مذکور توسط دبیرخانه ای که در بانک مرکزی تشکیل می گردد و شورای هماهنگی بانک ها متعاقبا اعلام خواهد شد.
آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: