ضرورت تلاش همکاران برای حفظ و افزایش اعتبار نام بانک ملی ایران

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران ابراز داشت:همانطور که گذشتگان ما با فعالیت‌های خوب خود توانستند نام بانک ملی ایران را به یک برند معتبر و قابل اعتماد تبدیل کنند، ما نیز باید با ادامه راه آن ها ،این نام ارزشمند را حفظ کنیم و هر روز اعتبار بیشتری به آن ببخشیم و تلاشمان را برای حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید بیشتر کنیم.

  • ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 8838
برات کریمی همزمان با سفر استانی رئیس جمهور به استان قزوین در جمع مسئولان و کارشناسان بانک ملی استان ضمن تقدیر از تلاش های همکاران این استان ، بر اهمیت مشتری محوری و ضرورت جلب رضایت مشتریان تأکید کرد.
وی حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط را برنامه مهم دولت برای توسعه اشتغال و رفع رکود در کشور دانست و اعلام داشت: بانک ملی ایران نیز با تامین اعتبار لازم، از صنایع کوچک و متوسط کشور حمایت می کند. کریمی در این جلسه اقبال و اعتماد عمومی را پشتوانه محکم بانک ملی ایران عنوان کرد و نقش کارکنان را در تقویت این نگاه مثبت، تعیین کننده و مهم دانست.
وی بر لزوم انسجام، همکاری و هم افزایی تمامی کارکنان در جهت نیل به اهداف بانک ملی ایران تاکید کرد.
کریمی در پایان خواستار تلاش همکاران برای جذب منابع و وصول مطالبات ،مدیریت هزینه ها،جذب سپرده های ارزان قیمت،کاهش مطالبات معوق،ریسک پذیری همکاران ،سرعت بخشی در ارایه خدمات به مشتریان،زیباسازی شعب ، حمایت از صنایع کوچک و متوسط و تلاش برای صدور هر چه بیشتر کارت های اعتباری شد.
سیامک عباسی رییس اداره امور شعب استان قزوین نیز در این همایش به ارایه گزارش عملکرد این اداره امور پرداخت و برخی از موفقیت های کسب شده را تبیین کرد.
در ابتدای این سفر، عضو هیات مدیره از شعب مرکزی و ولی عصر قزوین بازدید و با مسئولان و کارکنان این شعب دیدار و گفت و گو کرد.
سعداله عیسی زاده مدیر امور مجلس، عضو هیات مدیره را در این سفر همراهی می کرد.
آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: