عضو هیأت مدیره اعلام کرد: حمایت مطلوب بانک ملی ایران از صنایع استان مازندران

نشست هم‌اندیشی پیرامون تجهیز و تخصیص بهینه منابع و پیگیری و وصول مطالبات اداره امور شعب استان مازندران با حضور برات کریمی عضو هیأت مدیره بانک برگزار شد. کاوس ایرج‌پور سرپرست معاونت حقوقی و وصول مطالبات، اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه دو کشور، مصطفی محسنی رئیس اداره کل بررسی طرح‌ها، علی اولیائی سرپرست اداره کل پیگیری و وصول مطالبات، موسی‌ اسلامیان سرپرست اداره امور شعب استان مازندران و جمعی از مسئولان این اداره امور شعب در این نشست حضور داشتند.

  • ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 6405
کریمی ضمن تقدیر از مدیران و کارکنان اداره امور شعب استان مازندران به جهت جذب منابع و مصارف بهینه، پتانسیل نیروی انسانی در استان را مطلوب دانست و افزود: در حال حاضر مطالبات غیرجاری از مسائلی است که باید اهمیت زیادی به آن داد، بنابراین تمام تلاش همکار ن باید در جهت کاهش مطالبات باشد.
وی در ادامه حمایت بانک ملی ایران از صنایع در استان مازندران را بسیار مطلوب خوانده و گفت: با توجه به نوپا بودن صنایع در استان همه باید تلاش کنیم تا با تعامل و مذاکره هم به صنایع استان کمک شود و هم در راستای وصول مطالبات گام‌های اساسی برداشته شود.
در ابتدای جلسه اسلامیان گزارشی در ارتباط با وضعیت منابع و مطالبات استان ارائه کرد و کریمی ، ایرج‌پور، محسنی و اولیائی راهکارهای لازم را در جهت پیشگیری از مطالبات و راه‌های وصول آن عنوان کردند.
آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: