برگزاری جشن کانون جوانه های بانک ملی ایران در مازندران

جشن کانون جوانه های بانک ملی ایران با حضور 1000 نفر از کاربران فعال این کانون و 300 نفر از دانش آموزان نخبه استان به همراه خانواده های آنها و همچنین رئیس اداره کل روابط عمومی، مسئولان اداره امور شعب استان مازندران و فرماندار بابلسر برگزار شد.

  • ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 4900
این مراسم در فضایی شاد و صمیمی و با هنرنمایی گروه هنری مسابقه محله و یکی از گروه های هنری استان مازندران انجام شد.
کانون جوانه های بانک ملی ایران با هدف آموزش مفاهیم اقتصاد، پول، سرمایه و فرهنگ سازی استفاده از خدمات نوین بانکی به کودکان و نوجوانان از سال 1392 راه اندازی گردیده ودر کنار ترغیب آنها به استفاده از خدمات غیرحضوری بانکی، شرایط بهره مندی از تسهیلات خرد جهت برطرف نمودن برخی نیازهای کودکان و نوجوانان عزیز را فراهم می آورد.
این کانون تاکنون اقدامات متعددی نظیر برگزاری چند مراسم استانی در مشهد، شیراز، ارومیه، تهران، شهرکرد، گرگان، تبریز، سنندج، کرمان، البرز و همدان، برگزاری مسابقه خاطره نویسی، حضور در نمایشگاه های مرتبط با کودکان و ... را جهت فرهنگ سازی مفاهیم اقتصادی و بانکی برای کودکان و نوجوانان انجام داده است. کودکان و نوجوانان برای عضویت در کانون جوانه های بانک ملی ایران و بهره مندی از خدمات و جوایز آن می توانند به نشانی اینترنتی http:// kids.bmi.ir مراجعه کنند.
آلبوم تصاویر خبر
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: