بانک ملی ایران میزبان دانش‌آموزان نخبه منطقه 11 تهران

بانک ملی ایران با برگزاری جشن کانون جوانه‌ها میزبان بالغ بر 450 نفر از دانش‌آموزان نخبه منطقه 11 تهران در رشته‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی، هنری و ورزشی بود.

  • ۱۳۹۳/۱۱/۲۱ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 11025
  این برنامه  طی دو مراسم جداگانه با همکاری اداره امور شعب جنوب تهران و اداره کل آموزش و پرورش منطقه 11 تهران برگزار شد.
 افشین کاظمی رئیس اداره امور شعب جنوب تهران در این مراسم با تقدیر از مسئولان آموزش و پرورش منطقه 11 تهران ابراز داشت: دانش‌آموزان، آینده‌سازان میهن اسلامی‌مان هستند و بانک ملی ایران به عنوان بزرگترین بانک جهان اسلام توجه ویژه‌ای به آینده نوجوانان دارد که در این رابطه کانون جوانه‌های این بانک تاسیس شده است.
 وی با تشریح خدمات مختلف کانون جوانه‌های بانک ملی ایران درباره مزایا و نحوه عضویت در آن گفت: آشنا شدن با مفاهیم و مدیریت اقتصادی از دوران کودکی یکی از مهمترین اهداف تاسیس کانون جوانه های بانک ملی ایران است.
 نظریان رئیس اداره کل آموزش و پرورش منطقه 11 تهران نیز با تقدیر از برگزاری این دو جشن توسط مسئولان بانک ملی ایران، تاسیس کانون جوانه‌های این بانک را گامی مهم برای رشد و شکوفایی کودکان و نوجوانان عنوان کرد.
 این جشن که در نوبت صبح برای دانش‌آموزان دختر و در نوبت عصر برای دانش‌آموزان پسر در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش منطقه 11 تهران برگزار شد، شامل برنامه‌های متنوعی نظیر سرود، نمایش، موسیقی، مسابقه و اهدای جوایز بود.
همچنین در این 2 مراسم به تعدادی از دانش‌آموزان حاضر در سالن به صورت نمادین ملی کارت آرزو، ویژه کانون جوانه‌های بانک ملی ایران اهدا شد.
 اداره امور شعب جنوب تهران طی روزهای اخیر با برگزاری جشن مشابهی میزبان 280 دانش‌آموز دختر ناحیه یک آموزش و پرورش شهرری بود.
 
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: