معرفی سرپرست جدید حوزه مقاومت بسیج بانک ملی ایران

با حضور دکتر عبدالناصر همتی مدیرعامل، احمد صادقی گلمکانی معاون توسعه مدیریت و منابع و فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی و اعضای هیأت مدیره بانک، محمدرضا حسین‌زاده عضو هیأت مدیره و معاون پشتیبانی بانک به سمت سرپرست حوزه مقاومت بسیج بانک ملی ایران منصوب شد.

  • ۱۳۹۳/۰۲/۰۹ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 17805
دکتر همتی در جلسه تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید حوزه مقاومت بسیج بانک ملی ایران گفت: تمامی کارکنان بانک به لحاظ تلاش و عِرق ملی عضو بسیج هستند، منتها ممکن است عده‌ای ثبت نام رسمی نکرده باشند.
وی با اشاره به کلام گهربار امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه بسیج مدرسه عشق است اظهار داشت: بسیج باید مانند مدرسه داخل و خارج از خود را اصلاح و تقویت کند و با عشق و علاقه به نظام و حفظ ارزش‌های اسلامی فعالیت نماید.
مدیرعامل بانک ملی ایران بسیج را در خدمت انقلاب، نظام، فضاسازی ارزشی و پشتیبان اقتصاد مقاومتی در چارچوب منویات مقام معظم رهبری خواند و خواستار تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی توسط نیرو‌های مخلص بسیج و دیگر کارکنان شد.
صادقی گلمکانی نیز با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و تقدیر از تلاش های منصور خاکی فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج بانک ملی ایران بیان داشت: تمرکز بسیج بر روی مردم میهن اسلامی است وکارها و خدمات بسیج باید در راستای رفاه و حل مشکلات مردم باشد.
وی انجام کارهای علمی، تحقیقی و پژوهشی بر اساس مؤلفه‌های مدنظر بانک را از وظایف بسیج خواند و بر ایجاد فضای امن و یاری رساندن به مدیران ارشد بانک توسط بسیج تاکید کرد.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی، تحول در مدیریت، نشاط و ابتکار با روحیه جهادی، پوشش 100 درصدی نظام تربیتی (طرح صالحین)، کادرسازی و تقویت کمی و کیفی آموزش‌ها، جذب حداکثری نیروهای بسیجی، تقویت و حفظ انسجام بسیجیان، فضاسازی ارزشی، ترویج فرهنگ دفاع و کمک به دستگاه‌ها و دولت در همه زمینه‌ها را از اولویت‌های بسیج و برنامه‌های آن در سال 1393 برشمرد.
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: