جشنواره نوروزی کانون جوانه‌های بانک ملی ایران

در آستانه ی تولد یکسالگی کانون جوانه ها ، بانک ملی ایران جشنواره نوروزی کانون جوانه‌ها را برگزار می کند.

  • ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ ۰۰:۰۰:۰۰
  • 98718

 در این جشنواره که از تاریخ 15 اسفند ماه تا 15 اردیبهشت ماه 93 برگزار می گردد، 2 هزار نفر به قید قرعه به عنوان برنده، معرفی خواهند شد و جوایز این جشنواره شامل کمک هزینه خرید لپ‌تاپ، تبلت، دوچرخه ، وجه نقد و ...  به ارزش 500 هزار تا 30 میلیون ریال می‌باشد.
تمامی افرادی که در بازه زمانی یاد شده اقدام به عضویت در کانون جوانه ها و معرفی حساب آرزویی  با حداقل مانده 000ر500 ریال نمایند و یا در صورت عضو بودن در کانون ، مانده ی حساب خود را حداقل 000ر500 ریال افزایش دهند در این قرعه کشی شرکت داده می شوند. همچنین به ازای هر 500 هزار ریال در هر ماه یک امتیاز برای کاربر لحاظ می‌شود.
افرادی که مشمول شرکت در قرعه کشی شوند در صورت تمایل به افزایش شانس خود می توانند با مراجعه به بخش جشنواره کانون و اعطای بخشی از امتیازهای خود، شانس برنده شدن خود را افزایش دهند.
گفتنی است قرعه کشی این جشنواره در نیمه اول خرداد ماه 93 انجام خواهد شد و حفظ حداقل موجودی تا زمان قرعه‌کشی الزامی است.
کانون جوانه‌های بانک ملی ایران به نشانی http://kids.bmi.ir   اولین سایت آموزشی ـ تفریحی نوجوانان در حوزه پولی و بانکی کشور می باشد که در عمر یکساله ی خود توانسته  حدود 90 هزار کودک و نوجوان را جذب نماید.
این وب سایت در کنار آموزش مفاهیم بانکی و اقتصادی به آینده سازان کشور و ایجاد بازی ها و سرگرمی های جذاب در محیطی امن برای آنها ، مسابقات و جشنواره هایی را بصورت مستمر برگزار می نماید.

 
 
 
 
 

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
دیدگاه: