عضو هیات مدیره بانک ملی ایران تاکید کرد: توجه به افزایش درآمدهای شعب،یک اولویت اساسی برای بازرسان

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران تاکید کرد:در سال جاری توجه به افزایش درآمدها ، مدیریت هزینه ها و جذب منابع ارزان قیمت توسط شعب،یکی از محورهای اساسی فعالیت بازرسان و حسابرسان بانک ملی ایران باشد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،برات کریمی در دومین روز نوزدهمین همایش و کارگاه آموزشی سراسری بازرسان و حسابرسان این بانک در بابلسر با اشاره به اهمیت و حساسیت کار بازرسان و حسابرسان در بانک و تقدیر از تلاش های آنها در کاهش مطالبات معوق شعب در سه ماهه پایانی سال گذشته گفت:بازرسی یکی از ارکان بانک و چشم بینا و سفیر امین بانک است و به همین علت باید دانش و اطلاعات بازرسان و حسابرسان بیش از بقیه و به روز باشد.در این صورت است که می تواند باعث تغییر رفتار واحدها و ایجاد ارزش افزوده در بانک شود.
وی حرکت بخش بازرسی و حسابرسی منطبق بر اهداف بانک را ضروری دانست وگفت:بازرسان و حسابرسان باید اهداف و سیاست های بانک را بشناسند و در این راستا حرکت کنند.
کریمی خواستار حفظ آبروی افراد در جریان بازرسی ها شد و ادامه داد:پیشگیری بهترین رویکرد برای رفع مشکلات است در عین حال به بازرسی های الکترونیک باید بیشتر توجه شود.

 

تصاویر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

 
 
 
کد امنیتی
 

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملّی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2020 rss mail