خدمات جدید «پایا» در حوزه نظام های پرداخت بانک ملی ایران در راه است

مشتریان بانک ملی ایران به زودی ارائه خدمات جدیدی در حوزه «حواله های پایا» را شاهد خواهند بود.

 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، «پایا» یکی از دستـور پرداخت‌هایی است که به صورت گروهی و عمدتاً برای پرداخت های تجاری کاربران شرکتی و سازمانی نظیـر پرداخت حقوق و مستمری، پرداخت سود سهام و پرداخت های انتقالی با تعداد زیاد کاربرد دارد.
استقبال مشتریان بانک ملی ایران از این دستور پرداخت بسیار قابل توجه است، به طوری که روزانه به طور متوسط 20 هزار تراکنش «پایا» از طریق درگاه های مختلف بانک ملی ایران مانند سامانه «بام»، همراه بانک و شعب تحت پوشش انجام و تسویه وجوه مبادله شده نیز توسط اداره کل نظام های پرداخت بانک ملی ایران انجام می‌شود.
 با این حال بانک ملی ایران قصد دارد به منظور افزایش دامنه تراکنش های الکترونیکی، خدمت جدیدی را در این زمینه ارائه کند.
در حال حاضر خدماتی مانند پرداخت اقساط تسهیلات، نقل و انتقال وجوه خرد بین بانکی، پرداخت حقوق و مستمری از طریق دستور پرداخت در سامانه واریز مستقیم بانک ملی ایران به وسیله «پایا» قابل انجام است.
در طرحی جدید به منظور برداشت مستقیم «پایا»، مشتریان بانک در سامانه ثبت مجوزها، اجازه می دهند در بازه های خاص و به طور مستمر، مبلغ مورد نظرشان بابت اقساط تسهیلات، قبوض خدماتی و سایر پرداخت ها توسط بانک از حساب ایشان در هر بانکی برداشت شده و در وجه سازمان های خدماتی یا سایر ذینفعان پرداخت شود.
شایان ذکر است در صورتحساب سامانه بام، اطلاعات کامل حواله های پایای واریزی و یا ارسالی از حساب مشتریان در لینک های مرتبط درج شده است.

 

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

 
 
 
کد امنیتی
 

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملّی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2019 rss mail