سه شنبه 08 مهر 1393

آخرين اخبار بانک

يکشنبه 6 مهر 1393
با مشاركت بانك ملي ايران بيمارستان قائم جيرفت افتتاح شد
با مشاركت و حمايت بانك ملي ايران بيمارستان قائم جيرفت با اختصاص بالغ بر 40 ميليارد ريال در فضايي به وسعت 5 هزار متر مربع احداث و همزمان با هفته دفاع مقدس افتتاح شد.

شنبه 5 مهر 1393
دكتر همتي در جمع ايثارگران بانك ملي: ارزش‌هاي بزرگي نظير احساس عزت،اتكا به نفس،خودباوري و استقلال از ثمرات دفاع مقدس است
مديرعامل بانك ملي ايران ابراز داشت: تقويت سرمايه اجتماعي بانك ملي ايران از برنامه‌هاي اصلي مديريت بوده و اين سرمايه اجتماعي همان ترويج روح اعتماد، مدارا، همكاري، همبستگي گروهي و ارزش‌هايي نظير دلسوزي، نوع‌دوستي، رفاقت و ايثار است.

شنبه 5 مهر 1393
با مربيگري يكي از كاركنان بانك ملي ايران: تيم ملي فوتسال ناشنوايان ايران قهرمان آسيا – اقيانوسيه شد

پنجشنبه 3 مهر 1393
نشست مشترک مدیران ارشد بانک ملی ایران و شرکت داده ورزی سداد
خسرو خواجه حسنی و دکتر فاطمی اردکانی اعضاء هیأت مدیره و دکتر رودساز مدیرعامل شرکت داده ورزی سداد به منظور تعامل بیشتر در زمینه ارائه هر چه بهتر و با کیفیت تر خدمات به مشتریان و به ویژه پذیرندگان پایانه های فروش با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند .

چهارشنبه 2 مهر 1393
مدیرعامل بانک ملی : تسویه بخشی از بدهی گروه آریا
عبدالناصر همتی اظهار داشت: به‌دنبال پیگیری وصول مطالبات بانک ملی از گروه‌ آریا و بر اساس اقدامات قضایی صورت گرفته و بر مبنای توافق اولیه در محل دادستانی عمومی انقلاب تهران 68 درصد سهام گروه ملی فولاد ایران به بانک‌های ملی، سپه و رفاه واگذار شد.

چهارشنبه 2 مهر 1393
صبحگاه مشترك گردان حوزه مقاومت بسيج با نيروهاي حفاظتي بانك
همزمان با هفته دفاع مقدس اولين مراسم صبحگاه مشترك گردان حوزه مقاومت بسيج شهيد مصطفي خميني(ره) و نيروهاي اداره كل حفاظت فيزيكي و فني با حضور اعضاي هيأت مديره برگزار شد.

چهارشنبه 2 مهر 1393
ديدار جانبازان بانك با مديرعامل
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، نشستي با حضور دكتر همتي مديرعامل و تني چند از جانبازان 70% بانك به منظور بررسي مسائل و مشكلات آنها برگزار شد.

چهارشنبه 2 مهر 1393
همايش آموزشي سامانه مديريت وجوه و اوراق بهادار برگزار شد
همايش و كارگاه آموزشي مديريت وجوه نقد و اوراق بهادار با حضور دكتر ناصر شاهباز معاون مالي و سرمايه‌گذاري، مسئولان اداره كل خزانه، كارشناسان آمار و مسئولان دواير خزانه ادارات امور شعب استان‌ها و شعب مستقل در مركز آموزش مطهري برگزار شد.

شنبه 29 شهريور 1393
بازديد سرزده مديرعامل از شعبه سعدي
دكتر عبدالناصر همتي مديرعامل و رئيس هيأت مديره بانك صبح امروز (شنبه 29/6/93) به صورت سرزده به شعبه سعدي تهران رفته و ضمن بازديد از قسمت‌هاي مختلف شعبه از نزديك با همكاران ديدار و گفت و گو كرد.

شنبه 29 شهريور 1393
شعبه عبدل آباد در منزل نو آغاز به كار كرد
شعبه بازسازي شده عبدل‌آباد با حضور عضو هيأت مديره، مدير امور شعب تهران و مسئولان اداره امور شعب جنوب تهران و جمعي از بازاريان و مسئولان منطقه افتتاح شد.

 << اخبار شهريور اخبار مهر >>

آرشيو اخبار

  
از  تا  

درگاه خدمات بانک ملی ایران
سيستم ايميل بانك ملي PodCast