آگهی مزایده املاک مازاد بانک ملی ایران به شماره 96/3 (نوبت سوم)

يکشنبه 21 خرداد 1396
بانک ملی ایران در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تأکیدات دولت محترم، املاک تملیکی و مازاد ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه خود را با شرایط ویژه و استثنایی به فروش می رساند، در نظر است املاک مذکور بر مبنای قیمت پایه مزایده، در وضعیت موجود و به صورت نقدی، نقد و اقساط ، بدون متصرف و متصرف دار ( با شرایط مختلف)در معرض فروش قرار گیرد .
متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید از املاک، دریافت اسناد مزایده (برگه‌های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادات خود تا ساعت 14روز شنبه 1396/03/27 در استان ها و ساعت 15 روز سه شنبه مورخ 1396/03/30 در محل این اداره کل واقع در تهران، میدان هفتم تیر، روبروی خیابان کریمخان زند، اداره کل مهندسی و املاک بانک ملی ایران مراجعه نمایند و یا با ردیف ( ت ) به شماره تلفن های 88846858 و 88325283 و ردیف ( الف ) و (م ) با شماره تلفن های 88846950 و 88846181 تماس حاصل نمایند.
همچنین در سایر استان ها متقاضیان می توانند به ادارات امور شعب این بانک در مراکز استانها و در تهران فقط به اداره کل مهندسی و املاک مراجعه نمایند.
توضیحات :
1- بانک ملی ایران در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.
 2- پیشنهادات فاقد سپرده یا دارای سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است.
 3- رعایت کلیه موارد مندرج در برگه های مزایده الزامی است.
 4- سپرده ( ودیعه ) شرکت در مزایده معادل 5% قیمت پایه مزایده است که متقاضیان باید طی یک فقره چک تضمینی بانک ملی ایران در استان ها در وجه اداره امور شعب استان مربوطه و در تهران در وجه اداره کل مهندسی و املاک بانک ملی به همراه پاکت های مربوطه به برگه شرایط شرکت در مزایده تحویل دهند.
 5- کلیه پاکات حاوی پیشنهادات متقاضیان خرید املاک در ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 1396/03/31 در محل سالن اجتماعات اداره امور شعب مرکزی تهران – واقع در میدان هفتم تیر – روبروی خیابان کریمخان زند، بازگشایی خواهد شد، لذا متقاضیان می توانند در موعد یاد شده با ارائه کارت شناسایی در جلسه مذکور شرکت نمایند.
 6- املاک دارای متصرف به صورت وکالت بلاعزل و تقبل کلیه هزینه های مربوط به اخذ استعلامات مأخوذه در ارتباط با نقل و انتقال و سایر موارد بر عهده خریدار واگذار می گردد( هزینه تنظیم وکالتنامه بالمناصفه خواهد بود )
7- برای کلیه املاک، بازدید الزامی است و در وضعیت موجود واگذار می‌گردد و برای املاک متصرف‌دار، وفق شرایط مندرج در برگ مزایده، تخلیه ملک برعهده خریدار است.
 8- در املاک سرقفلی ( ردیف الف ) هزینه جلب رضایت مالک جهت تغییر شغل و در صورت لزوم تغییر کاربری برعهده خریدار است.
9- تعدادی از املاک، در صورت عدم مراجعه متقاضی خرید در مزایده سراسری، از طریق مذاکره نیز واگذار می گردد.
 10- املاکی که به صورت نقد و اقساط واگذار می شود قرارداد منعقده به روش اجاره به شرط تملیک در املاک ملکی (ردیف م) و تملیکی ( ردیف ت ) می باشد و برای ردیف های الف ( سرقفلی و حق کسب و پیشه ) در صورت خرید اقساطی حسب درخواست متقاضی به یکی از طرق ذیل صورت می پذیرد : 1 ـ انعقاد قرارداد عادی صلح حقوق اقساطی ( بدون نیاز به ارائه وثیقه ) مطابق نمونه قرارداد بانک. 2 ـ عقد صلح اقساطی به صورت رسمی با اخذ وثیقه مورد پذیرش بانک به میزان مانده بخش اقساطی ثمن معامله و سود متعلقه آن.
 11- هزینه آگهی و کارشناسی برعهده خریدار است و مشارالیه می بایست این هزینه را براساس اعلام‌نظر بانک قبل از انعقاد قرارداد نقداً در وجه بانک واریز نماید.
 12- متقاضیان خرید می بایست مبلغ 000ر200ریال به حساب شماره 103970397009 در وجه اداره کل مهندسی و املاک بانک ملی (قابل واریز در کلیه شعب) واریز و اصل رسید را به همراه برگه‌های تکمیل شده تحویل دهند.
 13- فروش املاک به صورت نقد و اقساط براساس جدول اعلام شده ذیل صورت خواهد پذیرفت که خریدار می بایست صراحتا اشاره به مدت و سود نرخ مورد نظر نماید.
 14- در صورتیکه مبالغ پیشنهادی خریداران، به طور مساوی باشد، اولویت فروش با شرایط نقدی است.
 15- املاک ردیف های 14 – 15 – 16 و 32 به صورت نقد و اقساط نیز واگذار می گردد.
 16- نحوه فروش املاک مازاد بانک به شرح ذیل اعلام می‌گردد.


نحوه فروش با شرایط نقد

ردیف

شرح شرایط

1

در صورت خرید نقدی 10 درصد تخفیف به خریدار داده خواهد شد ( برای کلیه کاربری ها به استثناء موارد ذکر شده در توضیحات).

2

املاک متصرف دار فقط به صورت نقدی و با ارائه وکالت نامه بلاعزل به فروش می رسد .


نحوه فروش با شرایط نقد و اقساط

ردیف

کاربری

مدت

شرایط اقساط

1

تجاری،  مسکونی ، اداری

دوساله ( 24 ماهه )

50% نقد + 50 % اقساط ماهیانه بدون سود

30% نقد + 70 % اقساط ماهیانه با سود20%

2

صنعتی ، کشاورزی ، دامداری و خدماتی

دوساله ( 24 ماهه )

30% نقد + 70% اقساط ماهیانه بدون سودجهت دریافت مشخصات املاک فایل الحاقی را کلیک نمایید.

فايل الحاقی
اداره كل مهندسي و املاك
اقدام کننده:  .
  
تعداد بازدید: 7963


ارسال نظر

 
   
 

 

BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2017RSSEMailInstagramAparat Channel